Търсенето върна 72 резултата

от samuil0501
Пон 30 Окт, 2023 8:45 am
Форум: Шампионат
Тема: Мексико - Коментари
Отговори: 2
Преглеждания: 236

Re: Мексико - Коментари

Поздравления на всички. Имах нужда от тази победа, трябваше ми увереност след тези няколко лоши състезания. Трудно е да имаш позитивни мисли в главата си в такива моменти.
от samuil0501
Пон 09 Окт, 2023 6:13 pm
Тема: Белгия - коментари
Преглеждания: 293

Re: Белгия - коментари

GG Nassim. Имах много добра скорост, но педала на газта не беше на 100% и губих много на правите. Но иначе беше добро състезание. Извинявам се на Никито за инцидента, аз имам повече вина от него след като прегледах инцидента. Също според мен инцидента между Леонов и Насим си беше спортен, Леонов го ...
от samuil0501
Пон 18 Сеп, 2023 4:47 pm
Тема: Италия - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 338

Re: Италия - коментари

First of all GG to Nassim, brilliant drive! Макар да имах над 400 обиколки в сървъра, стартирах 10-ти и завърших 8-ми. Просто Монца не е моята писта, не бях сигурен в колата, никога не съм когато няма притискане. Бъдете сигурни, че няма да се оставя и за Сузука ще съм 1-ви. До следваща седмица!
от samuil0501
Чет 14 Сеп, 2023 4:17 pm
Тема: Корекции по т.5 - състезателни правила
Преглеждания: 242

Корекции по т.5 - състезателни правила

Здравейте! Искам да предложа няколко промени по правилника или по - точно добавените секунди за даден инцидент. Надявам се хората да се включат и ако тези промени се наложат да се вложат в сила за ГП на Италия, когато се разглеждат наказанията. Следните промени са: 5.2.1. Избутване на пилот с цел из...
от samuil0501
Чет 31 Авг, 2023 10:11 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Competition and racing rules clarifications
Отговори: 5
Преглеждания: 639

Re: Competition and racing rules clarifications

Same (but remove my penalty).
от samuil0501
Вто 29 Авг, 2023 11:32 pm
Тема: Преразглеждане на инцидент Иванов срещу Кабакчиев
Отговори: 0
Преглеждания: 587

Преразглеждане на инцидент Иванов срещу Кабакчиев

Добър вечер! Мисля, че за доброто на лигата и за нейното развитие за напред е редно някои инциденти (като този) да се разглеждат повече пъти, ако е нужно. Искам наказанието ми да се отмени, защото смятам, че е несправедливо, и трябва да се тълкува като състезателен инцидент. Ето защо: При влизане в ...
от samuil0501
Пон 03 Юли, 2023 2:33 pm
Тема: Австрия - коментари
Отговори: 7
Преглеждания: 1167

Re: Австрия - коментари

Имах много силно темпо през цялото състезание и общо взето съм доволен от себе си. За спринта няма какво да кажа, освен да се извиня на Ванката за удара на 5-ти завой. Имах лаг и ми беше изчезнал от радара. В състезанието контактът с Божо ми взе много. Един лек удар ми взе 12 секунди просто ей така....
от samuil0501
Вто 20 Юни, 2023 12:32 pm
Тема: Унгария - коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 632

Re: Унгария - коментари

Честито на Леонов за победата и на Иванов за 2-ро място. Искам да поздравя и Ивайло Каменов за доброто му темпо. Не съм го очаквал. 1-ва обиколка имах контакт с Ростислав, който смени 3 пъти траектория и се ударихме в края на завоя, защото ме затвори. В крайна сметка и двамата имаме вина, аз не тряб...
от samuil0501
Пон 05 Юни, 2023 5:32 pm
Тема: Великобритания - коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 639

Re: Великобритания - коментари

Благодаря! Честито на Леонов и Иванов за доброто каране. В Q си беше малко излагация, но всичко компенсирах в R. Когато видях, че Иван влиза в бокса 10 обиколка си казах, че съм победител на Силвърстоун. Просто от самото начало знаех, че 1 стоп ще бъде по-бърз. И много се радвам, че след толкова гре...
от samuil0501
Нед 21 Май, 2023 10:28 am
Тема: DRS Strength
Отговори: 6
Преглеждания: 721

Re: DRS Strength

Change the DRS and just watch how no one will be able to overtake
от samuil0501
Нед 02 Апр, 2023 10:46 pm
Тема: Саудитска Арабия 2023 - коментари
Преглеждания: 690

Re: Саудитска Арабия 2023 - коментари

Първо, честита победа на Леонов, GG Nassim, и поздравления на Ростислав за неговия първи подиум. Божо също направи много силно състезание. След страхотен старт бях пратен в стената. Измъкнах се най-бързо от всички, но пораженията на колата ми бяха много за да продължа да карам така. Искам да поздрав...
от samuil0501
Сря 22 Мар, 2023 6:22 pm
Тема: Промяна в правилника
Преглеждания: 944

Re: Промяна в правилника

Във Ф1 също се ползват кърбове и E-sport пилоти също ги използват. Просто се търси максимално време като излезеш максимално широко, напълно нормално нещо е всеки го прави.
от samuil0501
Сря 08 Мар, 2023 7:22 pm
Тема: Tyre wear - сезон 2023
Отговори: 9
Преглеждания: 1110

Re: Tyre wear - сезон 2023

Не съм сигурен, но може би това ще се окаже проблем само на тази писта. Пистата е известна с голямо износване на гумите. Може би ще има още някои писти с подобен проблем. Все пак tyre wear-а може да се намали според мен. За загряването на гумите и интересен казус. Ако увеличим температурата на писта...
от samuil0501
Пон 24 Окт, 2022 5:48 pm
Форум: Сезон 2022
Тема: ГП на Турция - коментари
Преглеждания: 995

Re: ГП на Турция - коментари

Честито на Ванката, просто много добро каране и добра стратегия, едно постоянно темпо без никакви грешки. Надявам се да има оспорвана битка за титлата в ГП на България, там ще е интересно наистина. Много интересно състезание, през цялото състезание с усмивка на лицето, просто голяма емоция беше и съ...
от samuil0501
Сря 12 Окт, 2022 5:40 pm
Форум: Сезон 2022
Тема: Промяна в датите за последните два кръга
Преглеждания: 857

Re: Промяна в датите за последните два кръга

Ванката се бори за титлата, за мен няма значение от датата.