Търсенето върна 27 резултата

от Barbukov
Пон 06 Юни, 2022 8:27 pm
Форум: Шампионат
Тема: Великобритания - коментари
Отговори: 5
Преглеждания: 131

Re: Великобритания - коментари

Аз каквото има съм го казал на интервюто. Що се отнася до коментаторите - безкрайно недоволен съм вече трета година от Момчил заради това, че влиза в последния момент да говори без дори да знае на коя писта караме, камоли да искаме да ни помни имената и да е наясно реално какво става на пистата. Дов...
от Barbukov
Нед 08 Май, 2022 7:54 am
Тема: Спринтови състезания - Дискусия
Отговори: 4
Преглеждания: 98

Re: Спринтови състезания - Дискусия

Твърдо ПРОТИВ. Нищо не се споменава за точки в спринта + в реалната Ф1 няма обратна решетка. Аз по-добре да не карам изобщо квалификация и да финиширам 10ти в спринтовете.
от Barbukov
Сря 04 Май, 2022 9:13 pm
Тема: Промяна в датата за ГП на Великобритания
Отговори: 7
Преглеждания: 143

Re: Промяна в датата за ГП на Великобритания

Слагай го 05.06
от Barbukov
Сря 05 Яну, 2022 9:04 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Промени в правилник 2022
Отговори: 10
Преглеждания: 428

Re: Промени в правилник 2022

Здравейте, Прилагам становище на Sparta Racing Team относно промени в правилника, които са необходими и ще помогнат за подобряването и развитието на този шампионат: 1. Промяна на настройките за нивото на сцепление на пистата на тестовия сървър и при смяна на сесиите. При смяна на сесия да не се губя...
от Barbukov
Нед 26 Дек, 2021 9:19 pm
Тема: Индивидуални номера на всеки пилот
Преглеждания: 230

Re: Индивидуални номера на всеки пилот

samuil0501 написа:
Нед 26 Дек, 2021 8:52 pm
Аз съм напълно 100% ЗА! Искам само Стоян да е с номер 1, както в реалната Ф1. Въпроса е по какъв ред ще се избират номерата?
В реалната формула, шампионът кара с номер 44 ;)
Със сигурност редът за избиране на номерата трябва да е по реда на класирането от 2021.
от Barbukov
Вто 09 Ное, 2021 9:58 am
Форум: Предложения
Тема: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия
Отговори: 32
Преглеждания: 598

Re: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия

Варианти като; ограничаване на Х настройки по колите, фиксирани сетъпи или добавяне на баласт също могат да бъдат изкоментирани. :talking: Преди години имаше идея да се добавя баласт по колите на топ 3(мисля) и в последствие баласта да се отнема по малко, ако пилота завърши извън топ3 или съответно...
от Barbukov
Пет 05 Ное, 2021 8:37 pm
Тема: Платформа за следващия сезон
Преглеждания: 305

Re: Платформа за следващия сезон

Аз мислех, че е официала анкета. Не съм разбрал явно.
от Barbukov
Пет 05 Ное, 2021 1:28 pm
Тема: Платформа за следващия сезон
Преглеждания: 305

Re: Платформа за следващия сезон

До кога е срокът за гласуване?
от Barbukov
Сря 03 Ное, 2021 8:25 am
Форум: Сезон 2021
Тема: Промяна в датата за провеждане на ГП на Турция
Отговори: 2
Преглеждания: 93

Промяна в датата за провеждане на ГП на Турция

Предлагам датата за последното състезание да остане на 07.11. Ако започнем 1 час по-рано, ще свършим преди формулата (18:30 тренировка, 19:30 квалификация и 19:50 старт на състезанието). Моля всеки да си каже мнението като може да се избере и друг час, просто няма смисъл да проточваме 3 седмици едно...
от Barbukov
Вто 02 Ное, 2021 7:54 am
Тема: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия
Отговори: 32
Преглеждания: 598

Re: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия

Тъкмо свикнахме с тези батерии и занимавки
от Barbukov
Пон 01 Ное, 2021 10:10 am
Тема: Монца - Коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 122

Re: Монца - Коментари

"multi 21"
от Barbukov
Пон 06 Сеп, 2021 9:06 am
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 764

Re: ГП на Австрия - коментари

Ако ще се гласува за B1, настоявам да се прегледа записът ми, където се вижда как губя лидерството ми и около 30 секунди като това време ми се приспадне и се промени класирането. Както каза Тончев, трябва да е равнопоставено за всеки. Не случайно логовете ме класират първи ако този проблем не го беш...
от Barbukov
Нед 05 Сеп, 2021 9:29 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 764

Re: ГП на Австрия - коментари

За пилотите на Спарта е по-добре да се проведе ново състезание поради безбройните технически проблеми. Искаме феърплей, а не да гласуваме на кого резултатът е по-изгоден. Моля всеки да си каже мнението в темата за ново провеждане на състезанието. За мен е най-лесно ако трябва всеки да си отнесе посл...
от Barbukov
Нед 05 Сеп, 2021 9:25 pm
Тема: Провеждане на ново състезание
Отговори: 2
Преглеждания: 123

Провеждане на ново състезание

Поради безбройните технически проблеми днес, предлагам да се гласува ЗА или ПРОТИВ провеждане на ново състезание за ГП на Австрия. Лично при мен играта ми замръзна за 40 секунди докато бях лидер, Иван Леонов получи проблем с класирането на финала, Самуил не знам защо отпадна още в началото, а остана...
от Barbukov
Пон 07 Юни, 2021 7:00 am
Тема: ГП на Китай - коментари
Преглеждания: 185

Re: ГП на Китай - коментари

Аз единствено искам да поздравя всички участници за доброто отношение (поне с мен) на пистата този път, както и да пожелая бързо възстановяване на Виктор Иванов - щеше да е още по-интересна битката с него!