Търсенето върна 11 резултата

от YordanPetkov
Нед 16 Май, 2021 12:21 pm
Форум: Шампионат
Тема: Отмяна на наказание!
Отговори: 7
Преглеждания: 204

Отмяна на наказание!

Както всичко знаем след злощастните събития в ГП на Бахрейн и удара със г-н Барбуков ми беше наложено сурово наказание да стартирам последен 3 надпревари. Искам да чуя вашето мнение и да гласувате За или Против да ми бъде отменено наказанието за останалите 2 надпревари. Като цяло мисля, че е прекале...
от YordanPetkov
Вто 27 Апр, 2021 5:24 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Йордан Петков
Отговори: 12
Преглеждания: 225

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Йордан Петков

Какво да кажа... 🤷🏻‍♂️ Цяло състезание съм с 1000 пинг затова и Ичов ме удари и след това бях с повредено задно крило.
от YordanPetkov
Пет 30 Окт, 2020 12:01 pm
Форум: Сезон 2020
Тема: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+
Отговори: 18
Преглеждания: 814

Re: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+

И аз съм за Асето Корса !
от YordanPetkov
Пон 14 Сеп, 2020 11:08 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов
Отговори: 13
Преглеждания: 698

Re: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

Така аз ще си изкажа моето мнение по въпроса защото и аз съм в трапа малко с Леонов. Първо, изгледах повторенията от всяка камера и не може да се каже на черното бяло, както бяха моите така са и на Леонов, а именно факт. Специално моето мнение първоначално е, че да, нарущенията ги има но те не са не...
от YordanPetkov
Пон 03 Авг, 2020 9:11 am
Тема: Лятна пауза - тестване на други симулатори
Отговори: 6
Преглеждания: 193

Re: Лятна пауза - тестване на други симулатори

Страхотна идея да изпробваме нещо различно и да видим как ще се получи :)
Assetto corsa е страхотна платформа особено с F1 2020 Hybrid мод-а се е получило доста сполучливо, също така имам F1 2019 ако някой има желание може да покараме за развлечение :)
от YordanPetkov
Сря 29 Юли, 2020 6:49 pm
Тема: Австралия - Коментари
Отговори: 11
Преглеждания: 367

Re: Австралия - Коментари

С малко закъснение но е време и аз да споделя как протече моето състезание (до 39-тата обиколка). Първо искам да благодаря на всички, които допринесоха да имаме едно зрелищно и много интересно първо състезание и да имаме възможност да открием сезона по един доста вълнуващ начин. Мисля че се получи с...
от YordanPetkov
Сря 01 Юли, 2020 12:47 pm
Тема: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+
Отговори: 18
Преглеждания: 814

Re: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+

https://store.steampowered.com/app/365960/rFactor_2/

Предлагам всеки да си я грабне, разбира се ако има възможност и да се ориентираме към нея малко по малко. Време е за промяна според мен. Rfactor вече доста остаря и има далеч по хубави алтернативи да направим по добър и равностоен шампионат :)
от YordanPetkov
Вто 30 Юни, 2020 1:11 pm
Тема: Настройки на волан
Отговори: 10
Преглеждания: 279

Re: Настройки на волан

Увеличих steering locka на макс изобщо няма синхронизация с волана и реакцията ако някой използва thrustmaster волан да каже че самата игра като няма preset е трудно да си го наглася..
от YordanPetkov
Вто 30 Юни, 2020 12:42 pm

Re: Настройки на волан

Здрвей. Аз съм с g29, но имах същия проблем като стартирах играта. Пробвай директно от сетъпа да увеличиш настройката steerinг lock. Максималнта позиция е 30. При мен така стана. Пробвах но не я намерих тази настройка, нямам я в панела на волана (control panel) а в играта също не я видях за Steerin...
от YordanPetkov
Вто 30 Юни, 2020 9:56 am

Настройки на волан

Здравейте на всички, днес закупих Thrustmaster T150 волан но не мога да го настроя за Rfactor гледах из нета има настройки само за RF2 ако някой от вас може да помогне пробвах някакви примерни настройки ги размествах и няма ефект пробвах с G25 и малко дигнах Sensitivity много бавна реакция на волана.
от YordanPetkov
Чет 25 Юни, 2020 12:13 pm
Тема: Търся отбор !
Отговори: 1
Преглеждания: 75

Търся отбор !

Здравейте на всички !

Казвам се Йордан Петков от Русе и се занимавам със SimRacing от 5 години като повечето са били любителски състезания.

Та на въпросът, търся момче за съвместна работа в екип а също така бих се радвал да се присъединя към някой отбор!