Търсенето върна 25 резултата

от Ivanov37039
Пон 27 Сеп, 2021 12:20 pm
Форум: Шампионат
Тема: ГП на Великобритания - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 118

Re: ГП на Великобритания - коментари

Мога да кажа, че изпуснах шанса за победата в първата обиколка. Стартирах не лошо и си поведох, но за жалост не бях в подходящия режим на батерията, което доведе до ниска мощност в първата обиколка и загуба на много позиции. След това загубих доста време, около 10 секунди от Спартанците докато бях б...
от Ivanov37039
Нед 05 Сеп, 2021 10:52 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 444

Re: ГП на Австрия - коментари

Здравейте и от мен! За преиграване не може да става и дума според мен, защото дистанцията си беше покрита изцяло. Така като гледам почти всички завършихме, тоест каквито и проблеми да е имало не са били толкова колосални.Трудно може да се намери дата на която да вземем участие същите които бяхме, в ...
от Ivanov37039
Сря 12 Май, 2021 10:06 am
Тема: ГП на Малайзия - коментари
Отговори: 10
Преглеждания: 239

Re: ГП на Малайзия - коментари

Интересно състезание се получи! Доста битки и динамика. Тука ще призова някой от момчетата да се ориентират малко по адекватно в дадени ситуации. Всеки прави грешки с което съм съгласен, но... какво имам в предвид? Ще дам 1 пример, че не ми се пише есе за всички случки: последната ми обиколка в квал...
от Ivanov37039
Вто 20 Апр, 2021 1:09 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Димитър Тончев
Отговори: 11
Преглеждания: 322

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Димитър Тончев

Моят глас е ЗА. В такъв случай не инцидента е проблема, а това, че не му връща позицията обратно.
от Ivanov37039
Пон 19 Апр, 2021 8:26 pm
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Йордан Петков
Отговори: 12
Преглеждания: 287

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Йордан Петков

Гласувам ЗА наказание в тази ситуация. Тук всичко е кристално ясно, и няма как да оправдая Данчо за това изпълнение.
от Ivanov37039
Пон 19 Апр, 2021 7:42 pm
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Самуил Иванов
Отговори: 12
Преглеждания: 320

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Самуил Иванов

При тази ситуация гласувам с НЕУТРАЛЕН ГЛАС за наказание спрямо Самуил. Причината да не дам категоричен вот за или против е, че става дума за старта на състезанието, а доста от момчетата не спряха на време за първи завой, като имаше доста излитания и контакти. Стоян има абсолютно право за протест, з...
от Ivanov37039
Пон 19 Апр, 2021 6:52 pm
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Мартин Манчов
Отговори: 11
Преглеждания: 278

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Мартин Манчов

В тази ситуация гласувам ДА НЯМА наказание за Мартин. Просто да внимава за друг път, и да не го повтаря пак!
от Ivanov37039
Пон 29 Мар, 2021 12:46 am
Тема: ГП на Австралия - коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 151

Re: ГП на Австралия - коментари

Много лошо развитие на надпреварата за мен. Част от изостаналите колеги бяха изключително некоректни. Незнам кой беше около 15 обиколка, ми съсипа цялото състезание. Нестига, че не ме пропусна, а на точката за спиране в завой номер 9 си промени рязко траекторията пред мен. Последва удар и колата ми ...
от Ivanov37039
Пет 25 Дек, 2020 6:13 pm
Форум: Сезон 2020
Тема: Весела Коледа!
Отговори: 1
Преглеждания: 125

Весела Коледа!

Весела коледа на всички. Бъдете здрави! Наздраве от мен, след малко засядам на масата :drink:
от Ivanov37039
Сря 09 Дек, 2020 4:58 pm
Тема: Проблеми със сървъра
Отговори: 1
Преглеждания: 68

Re: Проблеми със сървъра

Да този проблем не е само при теб. Използвай ip adress за влизане. 109.160.50.7
от Ivanov37039
Вто 08 Дек, 2020 5:15 pm
Тема: Изяснение относно track limits - ГП на България
Отговори: 5
Преглеждания: 257

Re: Изяснение относно track limits - ГП на България

За бордюрите съм съгласен. Става въпрос за комбинацията от завой номер 1 и 2, както в края на 1-ви сектор шикана. Също така след 13 завой мисля има бордюр който може да се заобиколи изцяло и да се печели време. На другите места са линии последвани от стени, и ако няма някакви ограничители трудно мож...
от Ivanov37039
Пет 30 Окт, 2020 11:15 am
Тема: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+
Отговори: 18
Преглеждания: 930

Re: Предложения за нов симулатор за сезон 2021+

Аз съм за Асето корса. Разполагам с платформата от известно време, както и с модовете формула хбрид 2019/2020. Наскоро си закупих и Рфактор 2, съответно пробвах някои Ф1 модове. И двата симулатора са наистина уникално добри, но Асето и Ф1 хибрида са се спаравили по добре както откъм графика, така и ...
от Ivanov37039
Вто 27 Окт, 2020 9:57 am
Тема: Белгия - Коментари
Отговори: 2
Преглеждания: 110

Re: Белгия - Коментари

Честита титла на Леонов. Относно състезанието съм доволен от резултата, защото успях да преборя преките си съперници. Опитах да се държа колкото е възможно по близо до Ванката, но той лека полека се скри от погледа ми. Жалко, че доста от момчетата не участваха. Надявам се повечето да сме на линия за...
от Ivanov37039
Вто 13 Окт, 2020 6:58 pm
Тема: Великобритания - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 206

Re: Великобритания - коментари

Здравейте на всички! Първо поздравления за победителия Иван Леонов, колкото и да е изненадващо :D. Добри думи и за Иво който направи силно състезание въпреки,че имаше лош късмет при първите питове. Не мога да разбера защо при толкова много свободни клетки в бокса трябваше да делим една и съща? Налож...