Търсенето върна 127 резултата

от aerton
Нед 11 Апр, 2010 12:54 pm
Форум: www.SimRacing.BG
Тема: BCL LiveTV - предложения
Отговори: 30
Преглеждания: 1099

Re: BCL LiveTV - предложения

Да наистина не е приятно за гледане.
Но иначе като атракция днес състезанието на Малайзия беше прекрасно.
от aerton
Нед 05 Юли, 2009 12:16 pm
Форум: Предложения
Тема: Нова лига
Отговори: 12
Преглеждания: 1132

Re: Нова лига

WTCC rFactor
от aerton
Съб 04 Юли, 2009 4:14 pm
Форум: Сезон 2009
Тема: Какво става, по дяволите
Отговори: 44
Преглеждания: 2639

Re: Какво става, по дяволите

Смисъл винаги има. Въпросът обаче е дали се вземат правилните решения... Защо например не се докара докрай обсъждането кои асистенции да се върнат?Вижда се, че 95% от пилотите желаят това. Защо управата и РК продължават да не обръщат внимание на грубия език и проявите на неуважение от едни участници...
от aerton
Съб 04 Юли, 2009 3:34 pm

Дидо какво му даваш обяснения не мога да разбера? След като не е бил участник във въпросното състезание, мисля че няма право да дава мнение и критики към който и да боло! Мнения и критики мога да давам към когото и да било... В случая наистина са неоснователни... А вие дето се имате за лице на лига...
от aerton
Пет 03 Юли, 2009 11:19 pm

Чудех се къде да споделя мнението си и реших да е в тази тема. Разглеждах новините в Бгф1 -наказанията за Бахрейн и ми стана много интересно,че има наказания за превишение на скоростта в пита.Веднага се запитах кой член на РК и с каква марка радар е успял да хване нарушението... :clap: юнак...Аз си ...
от aerton
Нед 28 Юни, 2009 11:04 pm
Форум: Предложения
Тема: Нова лига
Отговори: 12
Преглеждания: 1132

Re: Нова лига

Идеята е добра-WTCC rFactor например.
Преполагам,че ще се намерят хора...
от aerton
Нед 22 Фев, 2009 11:57 am
Форум: rFactor
Тема: rFactor - флагове
Отговори: 13
Преглеждания: 2051

И аз съм изпадал в описаната от Кадреков и Илия Стойков ситуация и бях много озадачен,че ми се показва син флаг, а застигащия ме пилот едва се вижда.Дано да може да се коригира. Според мен, трябва да остане както си е в мода.Все пак хората който са го правили знаят най-добра как трябва да е. Така е....
от aerton
Сря 18 Фев, 2009 10:35 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Официален спортен правилник 2009 - Анкета
Отговори: 74
Преглеждания: 7462

Моите уважения към екипа,който е разраборил варианта на новия правилник,но ще си позволя да изкажа мнение,че не е добър. Отново в правилника има излишни обяснения,пояснения и повторения.Липсват ясни определения на основни термини (например "кът","опасно пилотираме" и други...),върху които са базиран...
от aerton
Съб 31 Яну, 2009 1:22 pm
Форум: Въпроси
Тема: Проблем с воланаа
Отговори: 7
Преглеждания: 934

Ако има гаранция го върни.
В друг случай проблема най-вероятно е в потенциометъра,който дава информация за ъгъла на завъртане на волана-не е позициониран правилно спрямо централното положение.В сервиз би трябвало да го оправят.
от aerton
Чет 29 Яну, 2009 1:39 am
Тема: Цветова схема на колите
Отговори: 29
Преглеждания: 2796

racer написа:...Това е от мен,само не се карайте за цветове-няма смисал.Ако пак темата наболи чак толкова защо не си останем с оригиналните болиди...?
Тук се е превърнало в детска градина... решението май е всички коли да останат оригиналните.
от aerton
Вто 20 Яну, 2009 1:08 am
Форум: rFactor
Тема: Анкета за използване на MMG2007 като официален БгФ1 2009 мод
Отговори: 24
Преглеждания: 2687

С моя и без моя глас все тая.Днес за първи път отделих време за тест на предложения мод.Дали защото направих малко обиколки (30 и няколко и бих казал, че ще е много вълнуващо без асистенции...),не можах да се впечатля от този мод и да разбера какво му е по-реалното.Честно, не знам какво да кажа..."в...
от aerton
Нед 18 Яну, 2009 7:01 pm

Всички забележки до тук съм ги отстранил.Ето последния вариант-http://www.skatafka.com/download.php?fi ... cc3d0e058c
от aerton
Нед 18 Яну, 2009 1:16 pm

Считам се за поканен. Ето например моето предложение. http://www.skatafka.com/download.php?file=c8304f4b35e6535e204e6e7fc659a9b9 Раздела за РК не ми харесва напълно,но по-нататък ще го обсъждаме.Също ми се струва ,че там където са предвидени наказния с обиколка по-добре е наказанието да бъде 80 сек...
от aerton
Нед 18 Яну, 2009 1:13 pm

Аз лично на този правилник нищо немога да разбера, по-скоро ми прилича на вид закон отколкото на правилник. А и се разбрахме да има спортен и административен правилник защо вътре пише за РК и за Лицензиране на отбори. Ами така изглеждат правилниците и законите. Ние искаме да сме сериозна организаци...
от aerton
Нед 18 Яну, 2009 12:03 pm

Ами давайте предложения. Аз откъде да знам какви да са наказанията, като никой не изявява желание да помогне или да напише две думи като предложение. Всичко чакате на готово. Тука не говорим за стилистиката на документа, а за съществената част. Напиши от кои точки не си доволен и напиши как трябва ...