Търсенето върна 12 резултата

от Nikolai Karakolev
Чет 13 Яну, 2022 9:11 am
Форум: Промени в правилника
Тема: Промени в правилник 2022
Отговори: 7
Преглеждания: 168

Re: Промени в правилник 2022

Аз лично подкрепям позицията на Спарта, всички предложение изглеждат резонни!
от Nikolai Karakolev
Пон 15 Ное, 2021 9:32 am
Форум: www.SimRacing.BG
Тема: Предложения за промени по сайта
Отговори: 5
Преглеждания: 92

Re: Предложения за промени по сайта

Аз за догодина мога да се наема евентуално, имам опит с едитването, само казвате и го правя. Обаче няма да е 20 минути както на бахрейн клипа ви поради простата причина, че никой няма да хване да го гледа толкова време. На Ф1 клиповете са по 6-7 минути макс със само най-важните неща и мисля, че това...
от Nikolai Karakolev
Пет 12 Ное, 2021 1:46 pm
Форум: Предложения
Тема: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия
Отговори: 32
Преглеждания: 497

Re: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия

За мен ф1 2021 е достатъчно добър "симулатор" , за да използваме него. Ако използваме него 100% няма да е 10 човека грида. От това накъде искате да отиде лигата зависи кой симулатор е по-добър. Аз лично не съм фен на Асето, но като симулатор си върши работата повече от добре и ако искате да се фокус...
от Nikolai Karakolev
Пон 01 Ное, 2021 4:14 pm
Форум: Сезон 2021
Тема: Монца - Коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 62

Re: Монца - Коментари

"sbinalla"
от Nikolai Karakolev
Пон 01 Ное, 2021 9:43 am
Форум: Предложения
Тема: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия
Отговори: 32
Преглеждания: 497

Re: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия

На мен лично ми харесва идеята за рФактор 2 , тъй като Асето нещо не ми допада, пък и го водят наистина доста добър симулатор, като единствения недостатък за момента е интерфейсът там, но уж щяха да го правят на ново :)
от Nikolai Karakolev
Пон 11 Окт, 2021 8:58 am
Тема: ГП на Белгия - коментари
Отговори: 5
Преглеждания: 144

Re: ГП на Белгия - коментари

Добро състезание беше, аз лично му се насладих, но остави и горчив вкус след това. Не ми даде да си избера гуми за стоповете и бях принуден вместо с 1 бокс да карам с 2 и това доста ме забави.. Поздравления за Иван Иванов, перфектно каране!
от Nikolai Karakolev
Пон 06 Сеп, 2021 5:38 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 483

Re: ГП на Австрия - коментари

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:35 pm
Хайде да се опиташ да не ми говориш по този начин, ако обичаш. ;)
По какъв начин ти говоря , я кажи? Не виждам какъв ти е проблема в момента защото...
от Nikolai Karakolev
Пон 06 Сеп, 2021 5:30 pm

Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;) Аз реално останах без гориво завои преди финала, но бях завършил 48 обиколки преди някои хора реално :smirk: Ти вярно ли искаш да го правим на въпрос? не, просто казвам, вече т...
от Nikolai Karakolev
Пон 06 Сеп, 2021 5:11 pm

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 11:11 am
Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;)
Аз реално останах без гориво завои преди финала, но бях завършил 48 обиколки преди някои хора реално :smirk:
от Nikolai Karakolev
Пон 06 Сеп, 2021 10:44 am

Ако се направи компромис въз основа на лаг, грешка, интернет връзка и т.н., колегата NightFox е прав - всеки е имал в някакъв момент неприятности от този сорт и какво правим? Или за всички или за никой. Миналата година на Монца две обиколки преди финала сървъра метна Иван Иванов с преднина от над 2...
от Nikolai Karakolev
Нед 05 Сеп, 2021 9:49 pm

Здравейте от мен! За мен въпреки объркването и видният резултат , който се появи на стрийма, Леонов все пак си заслужава победата и затова гласувам за В1! Като коментар за състезанието, искам да се извиня на Барбуков за първия завой, спрях прекалено късно и свърших в задницата му... Като цяло съм съ...
от Nikolai Karakolev
Пет 06 Авг, 2021 11:01 am
Тема: Търся отбор
Отговори: 0
Преглеждания: 179

Търся отбор

Тъй като наближава подновяването на шампионата, реших да пробвам да си намеря отбор. Имам опит в игри като rFactor , F1 Challange и F1 Codemasters сериите.
Като доказателство за умения мога да дам за пример третият резултат в Live-Timing-a в момента, който е мой! :)