Търсенето върна 30 резултата

от IvanLeonov
Сря 29 Сеп, 2021 4:16 pm
Форум: Шампионат
Тема: ГП на Великобритания - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 118

Re: ГП на Великобритания - коментари

Здравейте и от мен! Първо искам да благодаря на всички за коректността към мен през цялата квалификация и състезание. В квалификацията, както винаги направих доста грешки, което ме изпрати на 4-та позиция, като тук искам да поздравя първите трима за страхотните обиколки, и най-вече Самуил Иванов, на...
от IvanLeonov
Нед 05 Сеп, 2021 9:40 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 444

Re: ГП на Австрия - коментари

Здравейте и от мен! Лично аз гласувам за В1, понеже със сигурност в горния ляв ъгъл видях кариран флаг, след което намалих, и преди бокса натисках ESC, защото знаех че всичко е приключило, който мисли че може нарочно нещо да съм направил, сложил съм по-малко гориво, нямал съм гуми, мога да му пратя ...
от IvanLeonov
Сря 19 Май, 2021 12:45 am
Тема: Отмяна на наказание!
Отговори: 7
Преглеждания: 284

Re: Отмяна на наказание!

Здравейте и от мен! Първо не съм гласувал за това наказание на Данчо Петков, понеже пропуснах състезанието, и второ Илка не съм пускал никакви контенстации спрямо никого. Просто гласувам за това дали според мен даден пилот е ЗА наказание или НЕ. Ясно ми е, че всеки прави грешки и не можем да бъдем п...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 10:56 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Испания - Контестация срещу Диян Костадинов
Отговори: 1
Преглеждания: 83

ГП на Испания - Контестация срещу Диян Костадинов

Минута от повторението: 25:13 ; 52:12 Линк към повторението: https://mega.nz/file/l0gR3YYa#v0NuFQoXC4LuFsgUJoYVPdqW0cahDXRddmo-5dbpL8Q Описание: Пресичане на линията преди влизането в бокса. Основание: Нарушаване на т. 5.9.1 5.9.1: Входа на бокса и неговите изходни ограничителни линии трябва да се с...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 2:30 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Промени в правилото за кътове
Отговори: 8
Преглеждания: 237

Re: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

Много лесно можете да добиете представа какво се случва като използвате програмата, която по спомен се казваше rfvMerge. Изваждате първи сектори от кът-а, плюс предишната и следващата обиколка и гледате каква е разликата преди и след завоя. Имайте предвид, че когато колата върви настрани, във външн...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 12:30 pm

Малко е абсурдно, това значи ли че ако изтърва някой проблемен завой няколко пъти и не спечеля време, трябва да бъда наказан, че съм излязъл извън линиите... Ами ако имаш проблем със спирачките както едно време се е случвало на Сингапур и Канада , почти газахме през шиканит, защото нямаше спиране н...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 8:48 am

ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

Ако погледнем цитираното правило 5.5, то гласи следното: „Ако даден пилот си позволи да излезе извън пистата с 4 гуми и спечели време спрямо своя съседна обиколка, то Управата ще взима предвид дадената ситуация за кът.", което означава, че ако другите ми обиколки без кътове са със същото темпо, няма...
от IvanLeonov
Пон 14 Сеп, 2020 11:59 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов
Отговори: 13
Преглеждания: 775

ПРОТИВ !!! Смятам, че не се печели време от тези излизания, дори колата губи скорост така, когато се напуска пистата на дадените места. Второ, разбирам да съм минавал през шикана напряко примерно и да печеля много време, но това е съвсем различно. И трето, със сигурност не съм ЕДИНСТВЕНИЯТ, който на...
от IvanLeonov
Вто 04 Авг, 2020 11:06 pm
Форум: Сезон 2020
Тема: Малайзия - Коментари
Отговори: 12
Преглеждания: 440

Re: Малайзия - Коментари

Привет! Първо искам да благодаря на всички и на организацията за шанса отново да карам в БГФ1. За мен отново беше доста изненадващо да бъда толкова бърз но явно опитът, който трупам в другите шампионати ми позволи много бързо да вляза в ритъм. Е, първото състезание беше малко по-интересно за мен, за...
от IvanLeonov
Пон 27 Юли, 2020 9:45 pm
Тема: Австралия - Коментари
Отговори: 11
Преглеждания: 429

Re: Австралия - Коментари

Здравейте на всички ! Първо искам да Ви благодаря за чудесното състезание, което сътворихме и за честната игра от всички, които се налагаше да изпреварвам. Искам да изкажа поздравления към Иван Стефчев и всички останали, които успяха да съживят шампионата и отново да имаме достоен брой участници в б...
от IvanLeonov
Чет 02 Юли, 2020 8:44 am
Тема: Австралия - времена
Отговори: 4
Преглеждания: 198

Re: Австралия - времена

Здравейте, а има ли някъде линк за следене на времената, които са дадени в сървъра ?
от IvanLeonov
Вто 30 Юни, 2020 7:52 pm
Тема: Членски Клуб - достъп
Отговори: 11
Преглеждания: 393

Re: Членски Клуб - достъп

Име: Иван Леонов
Отбор: Sparta Racing Team
Позиция: Team Manager
от IvanLeonov
Пон 17 Мар, 2014 2:08 pm
Форум: Архив
Тема: Австралия Коментари
Отговори: 3
Преглеждания: 109

Re: Австралия Коментари

Като цяло смесени чувства за мен.Можех да се надявам на по-добро темпо но имах контакти с други болиди,пилотски грешки които ми попречиха да съм по близко до първите и да се опитам да се боря за позиции. В квалификацията бях сигурен ,че нямам силно темпо и направих две обиколки с които си усигурих 5...
от IvanLeonov
Нед 17 Ное, 2013 5:39 pm
Форум: Сезон 2013
Тема: Вот за дата за ГП на България
Преглеждания: 331

Re: Вот за дата за ГП на България

30 Ноември-Събота 14:00
от IvanLeonov
Нед 09 Юни, 2013 4:15 pm
Форум: Сезон 2013
Тема: Канада - коментари
Отговори: 19
Преглеждания: 797

Re: Канада - коментари

Освен да кажа, че нивото на пилотите в дъното на колоната е под всякаква критика друго нямам както. Нено Топуров първо да се научи как се кара зад друг болид и как се спира за завой! Леонов - без коментар! Решението е лесно - стартираш отпред. :) А като ги затваряш с обиколка? Дали си отпред или от...