Търсенето върна 39 резултата

от IvanLeonov
Нед 08 Май, 2022 9:49 pm
Форум: Шампионат
Тема: Спринтови състезания - Дискусия
Отговори: 4
Преглеждания: 98

Re: Спринтови състезания - Дискусия

Аз лично съм ЗА. Смятам, че това ще повиши интересът и ще даде шанс и на по-бавните пилоти в квалиификациите за по-добро класиране и разбира се, повече битки и интрига за зрителите.
от IvanLeonov
Вто 04 Яну, 2022 2:37 pm
Форум: Въпроси
Тема: Търся си отбор за сезон 2022
Отговори: 2
Преглеждания: 173

Re: Търся си отбор за сезон 2022

Здравейте както може да се види от заглавието си търся отбор за сезон 2022. Времена на вашия мод все още нямам, но ви давам такива от F12020 (ако могат да се използват за добиване на някаква представа). SPA - 1:46.917 Monaco - 1:11.533 Sao Paolo - 1:11.271 Подготвил съм се с модовете за Асето корса...
от IvanLeonov
Вто 04 Яну, 2022 2:34 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Промени в правилник 2022
Отговори: 10
Преглеждания: 428

Re: Промени в правилник 2022

Предложението, което се коментираше с добавяне на баласт? Лично аз съм ПРОТИВ относно добавяне на баласт! Ако искаме да развиваме шампионата трябва да разгледаме какво по-големите шампионати правят, където НЕ се използват подобни методи. Това е полезно при туристическите коли, но за Формула 1 шампи...
от IvanLeonov
Пон 27 Дек, 2021 10:49 am
Форум: Шампионат
Тема: Индивидуални номера на всеки пилот
Отговори: 5
Преглеждания: 230

Re: Индивидуални номера на всеки пилот

Здравейте и от мен! Аз съм ЗА индивидуални номера на всеки пилот, като разбира се, се вземе класирането от последния сезон и примерно да се направи нещо като Google Forms заявка, в която всеки пилот избира три или пет номера, подредени по желание на пилота, и вече след това при еднакви предпочитани ...
от IvanLeonov
Вто 16 Ное, 2021 12:30 pm
Форум: www.SimRacing.BG
Тема: Предложения за промени по сайта
Отговори: 5
Преглеждания: 206

Re: Предложения за промени по сайта

Имам предложение да се добавят : Брифинг преди всяко състезание, който да включва някои особености на трасето, какво да очакваме, как се развива до тук шампионата, какво се е случило предишното състезание + пояснение за Track Cuts, Pit (ако пистата е специфична примерно да има 2-3 линии при влизане ...
от IvanLeonov
Вто 09 Ное, 2021 9:07 am
Форум: Предложения
Тема: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия
Отговори: 32
Преглеждания: 598

Re: БгФ1 2022 - симулатор, мод, дискусия

Варианти като; ограничаване на Х настройки по колите, фиксирани сетъпи или добавяне на баласт също могат да бъдат изкоментирани. :talking: Преди години имаше идея да се добавя баласт по колите на топ 3(мисля) и в последствие баласта да се отнема по малко, ако пилота завърши извън топ3 или съответно...
от IvanLeonov
Нед 07 Ное, 2021 11:46 am

Много лесно може да се определи - няколко тестови състезания на различни писти за тези, които имат F1 2020/2021, и няколко такива на този новия мод на Асето. Понеже знаем поведението на Assetto като игра, трябва да обърнем повече внимание на F1 2020/2021 при тестването и как се държи при повече хора...
от IvanLeonov
Вто 02 Ное, 2021 3:18 pm

Ако не се разберем ще минем на Ф1 2021 XDDDD Има доста желаещи за F1 2021 шампионат, но и там ще има проблем с подкарването на играта. Иначе до колкото съм чувал не е никак лоша като физики и графиките са ТОП, и доста хора питат за нея. Дори и топ симрейсърите се прехвърлиха там, защото там са офиц...
от IvanLeonov
Вто 02 Ное, 2021 11:50 am

Здравейте! Много зависи какво точно искаме за следващия сезон. Първо - ако гоним реализъм (много внимателна работа с гумите), доста повече възможности за настройка на колите(като недостатък може да отбележа работата с хибридните модули и батерии, които няма как да се симулират, но пък за сметка на т...
от IvanLeonov
Сря 29 Сеп, 2021 4:16 pm
Форум: Сезон 2021
Тема: ГП на Великобритания - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 226

Re: ГП на Великобритания - коментари

Здравейте и от мен! Първо искам да благодаря на всички за коректността към мен през цялата квалификация и състезание. В квалификацията, както винаги направих доста грешки, което ме изпрати на 4-та позиция, като тук искам да поздравя първите трима за страхотните обиколки, и най-вече Самуил Иванов, на...
от IvanLeonov
Нед 05 Сеп, 2021 9:40 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 764

Re: ГП на Австрия - коментари

Здравейте и от мен! Лично аз гласувам за В1, понеже със сигурност в горния ляв ъгъл видях кариран флаг, след което намалих, и преди бокса натисках ESC, защото знаех че всичко е приключило, който мисли че може нарочно нещо да съм направил, сложил съм по-малко гориво, нямал съм гуми, мога да му пратя ...
от IvanLeonov
Сря 19 Май, 2021 12:45 am
Тема: Отмяна на наказание!
Отговори: 7
Преглеждания: 445

Re: Отмяна на наказание!

Здравейте и от мен! Първо не съм гласувал за това наказание на Данчо Петков, понеже пропуснах състезанието, и второ Илка не съм пускал никакви контенстации спрямо никого. Просто гласувам за това дали според мен даден пилот е ЗА наказание или НЕ. Ясно ми е, че всеки прави грешки и не можем да бъдем п...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 10:56 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Испания - Контестация срещу Диян Костадинов
Отговори: 1
Преглеждания: 111

ГП на Испания - Контестация срещу Диян Костадинов

Минута от повторението: 25:13 ; 52:12 Линк към повторението: https://mega.nz/file/l0gR3YYa#v0NuFQoXC4LuFsgUJoYVPdqW0cahDXRddmo-5dbpL8Q Описание: Пресичане на линията преди влизането в бокса. Основание: Нарушаване на т. 5.9.1 5.9.1: Входа на бокса и неговите изходни ограничителни линии трябва да се с...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 2:30 pm
Тема: Промени в правилото за кътове
Отговори: 8
Преглеждания: 278

Re: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

Много лесно можете да добиете представа какво се случва като използвате програмата, която по спомен се казваше rfvMerge. Изваждате първи сектори от кът-а, плюс предишната и следващата обиколка и гледате каква е разликата преди и след завоя. Имайте предвид, че когато колата върви настрани, във външн...
от IvanLeonov
Вто 15 Сеп, 2020 12:30 pm
Тема: Промени в правилото за кътове
Отговори: 8
Преглеждания: 278

Re: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

Малко е абсурдно, това значи ли че ако изтърва някой проблемен завой няколко пъти и не спечеля време, трябва да бъда наказан, че съм излязъл извън линиите... Ами ако имаш проблем със спирачките както едно време се е случвало на Сингапур и Канада , почти газахме през шиканит, защото нямаше спиране н...