Търсенето върна 41 резултата

от Maestroto
Пон 11 Окт, 2021 5:46 pm
Форум: Шампионат
Тема: ГП на Белгия - коментари
Отговори: 5
Преглеждания: 113

Re: ГП на Белгия - коментари

Доста разочароващо за мен състезание. Бях адски изненадан от темпото и държанието на колата в състезателен режим. Но, не успях да се опазя от инциденти. Първо в един сандвич, а след връщането ми на пистата, някой от застигащите ни така ме отнесе, че свят ми се зави. 😂😂😂 От там счупен болид, промяна ...
от Maestroto
Сря 08 Сеп, 2021 7:10 am
Тема: Проблем с играта
Отговори: 11
Преглеждания: 282

Re: Проблем с играта

Стратегиите не се ли залагат в началото? Макар, че аз лично ръчно избирам 2-3 обиколки преди бокса какво да правят механиците щом вляза. А и стратегиите в повечето случаи много се разминават с реалната обстановка в състезание. Гумите държат много повече и се износват по-малко, отколкото в практис, з...
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 5:46 pm
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 444

Re: ГП на Австрия - коментари

При Арменския поп не можеш да ме пращаш. Ако е въпрос за пращане, мога да те изпратя на по-хубаво място. След като минах финиша, играта ми изписа крайна позиция - 10-ти. Учудих се и върнах реплея, от което ми стана ясно, че ти си DNF. Нито съм гледал в коя обиколка си бил, нито причините за това, ни...
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 5:35 pm

Хайде да се опиташ да не ми говориш по този начин, ако обичаш. ;)
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 5:29 pm

Nikolai Karakolev написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:11 pm
Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 11:11 am
Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;)
Аз реално останах без гориво завои преди финала, но бях завършил 48 обиколки преди някои хора реално :smirk:
Ти вярно ли искаш да го правим на въпрос?
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 5:03 pm
Тема: Проблем с играта
Преглеждания: 282

Re: Проблем с играта

Ivan Ivanov е със идентичен проблем. Крашва му и не може да влезе, докато аз съм вътре. А и на него Каталуния му крашва не само в сървъра. И на сингъл не може. Пратих му моя трак, но пак отказва.
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 11:11 am

Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;)
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 10:14 am

Ако се направи компромис въз основа на лаг, грешка, интернет връзка и т.н., колегата NightFox е прав - всеки е имал в някакъв момент неприятности от този сорт и какво правим? Или за всички или за никой. Миналата година на Монца две обиколки преди финала сървъра метна Иван Иванов с преднина от над 20...
от Maestroto
Пон 06 Сеп, 2021 9:58 am
Тема: Провеждане на ново състезание
Отговори: 2
Преглеждания: 72

Re: Провеждане на ново състезание

Против.
от Maestroto
Пон 19 Апр, 2021 10:20 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Мартин Манчов
Преглеждания: 278

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Мартин Манчов

Неутрален глас от мен. Ако гледаме правилника, обаче... :)
от Maestroto
Пон 19 Апр, 2021 10:17 pm
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Самуил Иванов
Отговори: 12
Преглеждания: 320

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Самуил Иванов

ЗА наказание. Има предостатъчно място и възможност за избягване на инцидента в тази ситуация.
от Maestroto
Пон 19 Апр, 2021 10:15 pm
Тема: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Димитър Тончев
Преглеждания: 322

Re: ГП на Бахрейн - Контенстация срещу Димитър Тончев

И двамата пилоти спират максимално късно, но... Барбуков е в идеалната линия, както и е по-напред от Тончев. Според мен Тончев е имал чудесна представа къде се намира лявостоящия болид. Ако беше върнал позицията добре, но в случая съм ЗА наказание на Тончев.
от Maestroto
Съб 13 Мар, 2021 2:34 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: Забранен чат
Отговори: 1
Преглеждания: 65

Забранен чат

1.2. Чата по време на официалните сесии ( първа свободна тренировка, квалификационна сесия, състезание ) е абсолютно забранен! Лично мое мнение е, че забраната за чат в официалната свободна тренировка, е излишна. За квалификацията и състезанието съм за, но в свободната тренировка... Ще се опитам да ...
от Maestroto
Съб 13 Мар, 2021 2:12 pm
Форум: Промени в правилника
Тема: 2021 5.5
Отговори: 14
Преглеждания: 418

Re: 2021 5.5

Стефчев, има проблем, вчера го установих. На последния завой преди старт финалната права, подадох газ твърде рано и се завъртях в зоната за сигурност от лявата страна преди завоя. Напуснах очертанията на пистата и играта реши, че съм кътнал. Доколкото ми е известно след няколко къта следва и наказан...