Търсенето върна 94 резултата

от kaliniko
Пон 06 Сеп, 2021 7:41 am
Форум: Шампионат
Тема: ГП на Австрия - коментари
Отговори: 23
Преглеждания: 444

Re: ГП на Австрия - коментари

Единственото което забелязах е, че Тончев мисля беше се появи от нищото пред мен на 2ри завой и набих спирачки. После пак изчезна и се появи на излизането от 3ти завой до мен и аз се стреснах и завих рязко надясно до манринелата което щеше да доведе до разбита кола. Класирането ми е 8мо място и в В1...
от kaliniko
Пон 07 Юни, 2021 4:30 pm
Тема: ГП на Китай - коментари
Отговори: 5
Преглеждания: 118

Re: ГП на Китай - коментари

Добро състезание за мен, но продължавам да изпитвам сериозна не ориентираност в самата игра за капак изчезна и лайв-тайминга с времената и не знех изобщо къде се намирам в колоната. Ако някой знае някакви худове ала бала да сподели. Стратегията бе С3 до 13 лап после пак С3 до 29 лап и С4 до финала с...
от kaliniko
Нед 30 Май, 2021 8:37 pm
Форум: Въпроси
Тема: Отбор търсещ тест пилот
Отговори: 2
Преглеждания: 128

Re: Отбор търсещ тест пилот

Пиши ми на лично или на Facebook
Ще ти помогна 🙂
от kaliniko
Вто 18 Май, 2021 9:17 pm
Тема: Търся пилот
Преглеждания: 310

Re: Търся пилот

Lex73r написа:
Нед 16 Май, 2021 5:20 pm
ако все още се търси човек, за следващите 3 месеца съм свободен :)
Писах ти на лично!!!
от kaliniko
Вто 11 Май, 2021 1:38 pm
Тема: ГП на Малайзия - коментари
Отговори: 10
Преглеждания: 239

Re: ГП на Малайзия - коментари

Изглежда не се е променило много през тези 15 години то няма хора за една лига ти искаш втора лига да пускаш. Въпросът е да се забавляваме и да разпусне, а не да се напрягаме и мен ме удариха отзад и ми счупиха колата пък какво толкова се е случило и аз бутнах някой в трети завой то безгрешни няма н...
от kaliniko
Пон 10 Май, 2021 5:39 pm
Тема: ГП на Малайзия - коментари
Отговори: 10
Преглеждания: 239

Re: ГП на Малайзия - коментари

Нещо се вживявате твърде много карай за кеф и си питай ушите по-лесно ще е за всички какви са тея контестации всеки прави грешки. 😀
от kaliniko
Пон 19 Апр, 2021 8:30 am
Тема: ГП на Бахрейн - коментари
Преглеждания: 218

Re: ГП на Бахрейн - коментари

Като за първо състезание не мога да кажа, че съм доволен все пак това ми бе любимата писта и 12-то място е много слаб резултат за мен. Но ако го погледна от друг ъгъл не е и толкова зле, защото на тестовете в сървъра нямах чиста обиколка и се завъртах във всяка обиколка. Като цяло има още много рабо...
от kaliniko
Вто 06 Апр, 2021 8:57 am
Тема: Търся пилот
Преглеждания: 310

Търся пилот

Здравейте поради пускането на отбор в шампионата търся пилот които иска да участва и да е съотборник на ветерана Илия Стойков. Държа да е сериозен и да има желание и търпение най-вече, може и без опит (свикнал съм). Пишете тук или на лично. :flagbg:
от kaliniko
Нед 22 Ное, 2020 2:41 pm
Форум: Сезон 2020
Тема: Търся отбор!
Отговори: 12
Преглеждания: 449

Re: Търся отбор!

В Scuderia Paxo Jr. разбира се :)
от kaliniko
Пон 12 Окт, 2020 2:45 pm
Тема: Великобритания - коментари
Отговори: 4
Преглеждания: 206

Re: Великобритания - коментари

Консервативно състезание за мен на старта внимавахи и се пазих от инциденти. По средата на втората обиколка забелязах, че издръжливостта на мотора е спаднала с 70% явно съм прегрял мотора на старта макар че не я форсирах. И така намалих буста за две обиколки докато се охлади мотора като докрая на на...
от kaliniko
Нед 27 Сеп, 2020 10:04 pm
Тема: Турция - коментари
Отговори: 7
Преглеждания: 272

Re: Турция - коментари

След като отпаднах заради проблем с слушалките си пуснах лайфа от фейзбук да гледам гонката докато вечерям. Та както си гледам и хоп краш, набързо изгълтах бирата и отново пред волана. Състезанието беше интересно и се погонихме, но нямах постоянно добри обиколки с хард гумуте в 18 обиколка направих ...
от kaliniko
Сря 16 Сеп, 2020 5:16 pm
Форум: Подаване на контестации
Тема: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов
Отговори: 13
Преглеждания: 775

Re: ГП на Испания - Контестация срещу Иван Леонов

То става някакъв филм отново както преди години. Гласувам ЗА наказание за мен няма значение за кои пилот се отнася. Просто трябва да се спазват очертанията на трасето защо са сложени все пак да очертават пистата. Морално го погледнете човек трябва да има и малко дисциплина каквито и цели да гони. Ня...
от kaliniko
Пон 14 Сеп, 2020 6:11 pm
Тема: Испания - Коментари
Отговори: 7
Преглеждания: 244

Re: Испания - Коментари

Стартирах 10-ти, но след старта се узовах на 8-ма позиция и имах предпоставки за напредък. След края на сектор 2 Стоянов се завъртя и се забих в него след като нямаше къде да отида, продължих да гоня пилотите пред мен, но отново в края на сектор 1 на втора обиколка Андонов се върна на трасето и се з...
от kaliniko
Съб 29 Авг, 2020 7:26 am
Тема: Малайзия - Коментари
Отговори: 12
Преглеждания: 440

Re: Малайзия - Коментари

За сега още гледам състезанията, защото няма време за тест. Дори изпусках състезанията за 5 минути време 😁 за 13.09 нямам никаква идея дали ще успея да се включа.
от kaliniko
Чет 02 Юли, 2020 9:06 am
Тема: Нов съм, търся отбор.
Отговори: 13
Преглеждания: 418

Re: Нов съм, търся отбор.

пиши ми на VIBER 0897987109