DO VSI4KI!!!!!!!!

Дом на всички стари теми без категория.
Аватар
Georgi_Delichev
World Class
World Class
Обратна връзка:

Мнение от Georgi_Delichev »

Julian Yordanov написа:От тук нататък предлагам да обявим 29 януари като официален празник в БгФ1 шампионата и в българския сим-рейсинг въобще! Надявам се от тук нататък конфликтите и грубите нападки да спаднат с около поне 95%. ЧЕСТИТ ВИ 29-ти ЯНУАРИ на патерици!
Е, чак пък празник. :roll: Е, нищо де. Нема лошо от поводи за празнуване щом е така. :)
Георги Деличев
Собственик на Team SpeedCraft Racing
Мениджър и първи пилот

Аватар
NightHawK
БгФ1 Mod Team
БгФ1 Mod Team
Обратна връзка:

Мнение от NightHawK »

Здравейте!

Какво да Ви кажа?
То се очакваше Вантов да го изключите, а и след последното нещо, което направи...
Това да лъже на тест сесия е много глупаво наистина!
Аз се оттеглям и няма да взема участие в шампионата. Поне не с мой отбор. А и може ли все пак да ми дадете риплей от състезанието, защото аз не можах да го намеря?

Аз направих CDG задно крило или поне както го виждам аз и ако някой го иска за колата си готов съм да му го дам, ако сложи едно малко лого NightHawK. Ето няколко некачествени негови снимки http://f1bg.freeprohost.com/bolide/CDGW/
Ако имате интерес пишете, за да Ви го пратя.
Ако мога да помогна за Launcher бих го направил с удоволствие.

Честит празник на патерица на всички! :lol:

Поздрави,
NightHawK

Аватар
F1-Master
БгФ1 Шампион за 2004
БгФ1 Шампион за 2004
Обратна връзка:

Мнение от F1-Master »

NightHawk, ако искаш можеш да заемеш поста мениджър на NinjaF1! Пиши ми лично съобщение, ако изявяваш желание!
Кирил Кирязов

Аватар
Dude_REAL
Beginner
Beginner

Мнение от Dude_REAL »

Какво е направил тоя Вантов че така строгого наказвате?

Аватар
EMO0oo
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от EMO0oo »

Какво ли не! Първо чийтва, редовните нарушения по т. 15.1, 15.3, 15.7, 15.8, 16.3, 16.4, 18.2 по правилника.... и още и още....
Емо Илиев
Мениджър
ClubF1 Racing-BgF1

Аватар
viper4o
Intermediate
Intermediate

Мнение от viper4o »

е как чиитва тази игра въобще има ли чиитове ? И какво правят някои от тях (чисто любопитство) :D

Аватар
NightHawK
БгФ1 Mod Team
БгФ1 Mod Team
Обратна връзка:

Мнение от NightHawK »

viper4o написа:е как чиитва тази игра въобще има ли чиитове ? И какво правят някои от тях (чисто любопитство) :D

Аватар
Kalin
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от Kalin »

Официално искам да предупредя, че Алекс Вантов планира да участва под фалшиво име през сезон 2006, като пилот в някой отбор!

Отборът, който даде лиценз на Алекс Вантов да кара, ще бъде дисквалифициран от шампионата безусловно!

Така че внимавайте какви пилоти взимате в отборите си!
Калин Рашев
Tест пилот
РАХО Racing

Аватар
NightHawK
БгФ1 Mod Team
БгФ1 Mod Team
Обратна връзка:

Мнение от NightHawK »

Kalin написа:Официално искам да предупредя, че Алекс Вантов планира да участва под фалшиво име през сезон 2006, като пилот в някой отбор!

Отборът, който даде лиценз на Алекс Вантов да кара, ще бъде дисквалифициран от шампионата безусловно!

Така че внимавайте какви пилоти взимате в отборите си!
Изпревари ме!
Аз таман щях да го напиша, защото пак получих гневни съобщения по ICQ-то от него (а може би и защото още съм му сърдит, че ми провали отборчето с неговите глупости), в които той пак иска да направя отбор и той да кара в него. Каза също, че аз съм ***** (вие се сетете какво точно каза Алекс) и че не съм единственият, и че той ще кара все пак за някой. Имаше и други любезности, но тъй като няма да ви се харесат ще ви ги спестя.

Аватар
EMO0oo
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от EMO0oo »

Значи викаш че сте провели „мил” разговор ? Е поне знаеш какъв е в действителност!
Емо Илиев
Мениджър
ClubF1 Racing-BgF1

Аватар
BORIS_86
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от BORIS_86 »

Здрасти!

Само не ми е ясно как един невинен отбор, който незнае за Вантов какво е виновен, че да бъде изритан от тук. Този отбор може да е всеки, който има нужда от пилот. А така той ще прецака отбора и някой ще изхвърчи и ще остане без отбор, а Вантов ще се дере от кеф, че ни прави на маймуни-така ще стане.

Затова предлагам следното нещо:

1-во банвате IP-то на неговия компютър. Така няма да може да играе от своя компютър. Ще трябва да търчи по зали да инсталира неща дето няма да му дадат админите.

2-ро в регистрацията на новодошли пилоти включвате и ЕГН. По него ще разберем много неща, които сега няма да кажа по съображения за сигурност. С него ще го хванем по-лесно, преди да е влезнал в някой невинен отбор. Защото невярвам тук да има хора, които да искат Вантов нарочно. Нали?

По този начин (поне за известно време) ще можем да спрем всеки като него. После може да измислим и други неща, които да го затруднят. Аз знам, че той няма да се спре лесно. Човек като него науми ли си нещо и прави всичко за да го постигне (в това съм сигурен).

Затова мисля, че е твърде крайна мярката да го отнесе отбор, който не е знаел за Вантов, а той се възползвал от това да използва друго име за да участва. Искам да го спрем преди това. Да неможе да се регистрира изобщо повече.

Аз това искам за доброто на лигата. А вие?

Това е от мен засега. За въпроси на ICQ номер: 276996288
HORNETS Team

Аватар
skaniol
Beginner
Beginner

Мнение от skaniol »

Е, баш да го спрете да не се регистрира -> т'ва ще е мн трудно. Освен това той така или иначе като прочете тука за ЕГН-та ще разбере каква е работата и какво готвите за него :> такива неща обсъждайте така че да не са леснодостъпни за всеки. Не налагайте чак такива големи санкции на отбор който го пусне без да иска :<

Аватар
Kalin
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от Kalin »

Спокойно 8) Измислх едно глобално решение на проблема, чрез което Вантов няма да може да кара под каквото и да е име и така няма да се стига до дисквалификация на отбор :wink:
Калин Рашев
Tест пилот
РАХО Racing

Аватар
BORIS_86
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от BORIS_86 »

Ей затова си говорим :D
HORNETS Team

Аватар
NightHawK
БгФ1 Mod Team
БгФ1 Mod Team
Обратна връзка:

Мнение от NightHawK »

EMO0oo написа:Значи викаш че сте провели „мил” разговор ? Е поне знаеш какъв е в действителност!
Аз винаги съм си го знаел какъв е, но все пак той е изключително добър пилот, въпреки че в останалите отношение е задник (първо написах друга дума, но реших че поста ми ще бъде изтрит).

Заключено