Великобритания - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

Великобритания - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Искам да благодаря още веднъж на всички, които взеха участие в състезанието! Мисля, че се получи поредната силна надпревара и се надявам всички да са се забавлявали. Разбира се, имаше и малшанс за някои, но искам да уверя всички, че ще изгледам повторенията на всеки един пилот много обстойно и този път ще се налагат наказания. Също така да вметна, че ситуацията с Иван Леонов, която доста ме озадачи (а и не само мен... коментара в студиото беше потресен какво точно се случи) също няма да бъде подмината. Всеки по някога дава на късо, но не мисля, че това трябва да бъде пример за поведение на пистата - още повече пред хората, които ни гледат и начина, по който се накърнява реномето на шампионата.

Това е от мен за сега. Едва ли ще успея да изгледам всички до края на седмицата, тъй като от Петък съм офф за 2 седмици, но ще опитам това да се случи до края на месеца. Класирането междувременно ще бъде обновено.

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner
Име: Николай
Управление: Trustmaster TMX
Любим отбор/и: FERRARI
Любим пилот/и: Kimi Raikkonen

Re: Великобритания - коментари

Мнение от Nikolai Karakolev »

Аз лично очаквах страхотно състезание и евентуална 5та позиция зад редовните бързаци, но уви, нямах този късмет... Първо в квали най-добрата ми обиколка бе провалена в края от друг пилот започващ неговата обиколка. След това на първи завой удар на старта отзад. На края на първата обиколка сблъсък точно пред мен и нямаше къде да мина пак. Трета обиколка лаг прати човек в предното ми крило и последва ново завъртане. За капак в четвъртата обиколка на Кабакчиев явно му свърши горивото точно пред мен и се ударихме в опит и двамата да избегнем удара... Честно казано исках да напусна състезанието след това, но си казах, че ще карам докрай и в крайна сметка мисля, че си струваше и не съжалявам след 7мата позиция!

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

С Момцата приемаме градивна критика, относно коментара - така че, ако имате някакви наблюдения/идеи.... драскайте ни.... :beer:
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 1
Пол-позишъни: 1
Сайт: https://www.patreon.com/SamuilIvanovACpics
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton
Обратна връзка:

Мнение от samuil0501 »

Малко странен сетъп имах аз. Имах understeer, който не успях да премахна. 4-ти в Q, и по-добре можеше според мен, но Иван и Стоян бяха много напред. След Q бях до WC и когато се върнах Стефчев беше написал "Uspeh na vsichki" и ме прати на грида. Много се паникьосах и от страх да не забравя нещо натиснах волана и тръгнах да си настройвам гуми и стратегия. И така си поглеждам дисплея на волана, 10 литра. Викам айде отиди. Обаче както казва госпожата ми по математика "Умен съм, сетил съм се" и така се сетих да изляза и да вляза пак, че да заредя всичко на ново. За съжаление нямах много време и прати в бокса да си чакам сам самичък. Бях много назад, но постепенно наваксах. Много съм доволен от 4-то място. Честито на Стоян за победата и на двамата Ивановци. Ситуацията няма да коментирам.

Колкото до коментара, мога само да кажа: Научете ни имената най-после. Погледнете ги 2-3 пъти набързо. Коментирате от половин сезон. Не е много лесно да се помнят, особено с много лица, но все пак постарайте се. Респект и на двама ви иначе!

Пожелавам ви едно прекрасно лято от мен! Да си изкарате супер на почивки и така нататък. Някой може и на Унгария да ходи, да прати снимки след това ако има такива.
Samuil Ivanov
John Player Special

Аватар
Barbukov
Beginner
Beginner

Мнение от Barbukov »

Аз каквото има съм го казал на интервюто. Що се отнася до коментаторите - безкрайно недоволен съм вече трета година от Момчил заради това, че влиза в последния момент да говори без дори да знае на коя писта караме, камоли да искаме да ни помни имената и да е наясно реално какво става на пистата. Доволен съм много, че поне Тончев е наясно с нещата и малко замазва грешките на Момчил. Жалко че не е на грида с нас, но със сигурност коментарите са една идея по-добри откакто Момчил не е оставен да говори сам.

Аватар
bushido
Beginner
Beginner

Мнение от bushido »

Какво да кажа-много се извинявам на Иван Иванов че го закачих отзад и му провалих възможността да се опита да се конкурира с пилотите на Спарта. Просто в първи завой той рязко забави и аз не можах да реагирам. Не знам каква беше причината при положение че се взима на пълна газ. Вината е моя. Като цяло бях с темпото което очаквах. Можех реално да се боря за четвъртото място но не било писано. Относно моя инцидент не съм сигурен какво стана-явно пилота който изпреварих реши да ми влиза в слипстрийма и ме закачи при маневрата за изпреварване. Трябваше да е малко по-внимателен. Все пак се радвам че има 3-4 пилоти с мойто темпо, което ми прави състезанията интересни. Благодарности на Стефчев за добрата организация както и на коментаторите за отделеното време. До скоро на Монца.
Ивайло Каменов
Silver Arrows F1 Racing

Публикувай отговор