Провеждане на ново състезание

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
Barbukov
Beginner
Beginner

Провеждане на ново състезание

Мнение от Barbukov »

Поради безбройните технически проблеми днес, предлагам да се гласува ЗА или ПРОТИВ провеждане на ново състезание за ГП на Австрия. Лично при мен играта ми замръзна за 40 секунди докато бях лидер, Иван Леонов получи проблем с класирането на финала, Самуил не знам защо отпадна още в началото, а останалите пилоти непрекъснато лагваха и това създаваше предпоставки за инциденти. Предаването на живо също накъсваше, така че е съвсем нормално ръководството да провери връзката си и да се проведе ново състезание, дори да не е 100% дистанция, но да е равностойно за всеки без проблеми. Пак повтарям, че проблемите не са индивидуални - на всеки се случа нещо понякога, но на няколко човека в едно състезание е друг казусът. ЕВЕНТУАЛНАТА ДАТА ЩЕ СЕ РЕШИ СПОРЕД СВОБОДНОТО ВРЕМЕ НА ВСЕКИ! Ако се налага ще се сложи като 1.Последен кръг. 2.Някоя неделя, когато нямаме друго състезание. 3.Друг удобен ден.

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes