ГП на Великобритания - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Великобритания - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Поздравления и благодарности на всички, които се включиха в уикенда. Ще се радвам да драснете и по един коментар за състезанието - вашата гледна точка.

Въпреки, че ще гледам повторенията на всеки пилот и ще налагам наказания, всеки има право да подаде и контестация. Крайният срок за подаване на контестации е Понеделник - 27.09.21 23:30ч! Повторението е достъпно за сваляне от "Медия - Файлове"

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Re: ГП на Великобритания - коментари

Мнение от samuil0501 »

Аз първо искам да кажа браво на Леонов, страхотна победа! Второ много съм щастлив от това 4-то място, почаках си за него. Трето, браво на Ивайло, беше много бърз накрая. Четвърто, тези гуми не знам как оцеляха. Когато навлязах в 30-та обиколка вече задна лява гума нямаше никакъв ресурс и бях като "окей ще карам пък каквото стане" и до последно си мислех, че тези гуми няма как да издържат. Пето, страхотна обиколка от Иван Иванов и с колко малко просто изтърва пола Стоян. И аз да си се самопохволя за моето трето място ;). Също мисля, че донякъде реших проблема със скрийнфрийзовете, вече са по-редки и по-къси. Заради един такъв изтървах завоя, когато бях 4-ти, но си върнах мястото накрая, така че няма ядове. Беше една страхотна надпревара, насладих се на всеки момент от нея. Силвърстоун е страхотна писта, която се надявам и догодина в БГФ1 да я посетим отново. Чао за сега от мен <три

Аватар
Ivanov37039
Beginner
Beginner
Име: Иван Иванов
Отбор: F1ROTE

Мнение от Ivanov37039 »

Мога да кажа, че изпуснах шанса за победата в първата обиколка. Стартирах не лошо и си поведох, но за жалост не бях в подходящия режим на батерията, което доведе до ниска мощност в първата обиколка и загуба на много позиции. След това загубих доста време, около 10 секунди от Спартанците докато бях блокиран зад Самуил и Данчо, а в началната фаза и не само знаех , че ще съм много бърз. Трябваше ми само чиста писта, или да съм около Леонов и Барбуков. После направих каквото можах, но нямаше как да ги догоня. Можеше да вляза за НБО в края, но бях на няколко секунди зад Барбуков и се отказах. Тука искам да отправя просто предупреждение към Самуил, който има очевиден прогрес на последък(браво за което), друг път да внимава с лимитите на трасето. Явно е бил с доста ниски крила и му беше трудничко да влиза по идеалната линия в завоя копс. Излизаше през зоната за сигурност с четирите гуми почти всяка обиколка докато бях зад него. Поздравления за всички които взеха участие, както на пистата, така и извън нея!

Аватар
YordanPetkov
Beginner
Beginner

Мнение от YordanPetkov »

Отново сериозен лаг за мен по време на състезанието, от което пострадаха други хора нямащи никаква вина. Не знам защо така се получава при положение, че в Q нямам никакви проблеми. В последствие разбрах, че съм изкарал Барбуков от състезанието понеже в момента на изпреварването при мен колата му беше значително по назад от моята затова предприех идеалната линия. По едно време не го виждах на картата но не знаех какво се случва... извинявам се лично на Барбуков за отнемането на победата му без вина. На този етап обмислям да се отегля до края на сезона за да реша проблемите с връзката си.
Благодаря на всички!

Аватар
IvanLeonov
Beginner
Beginner
Име: Иван Леонов
Дебют: 2012 Испания
Отбор: NetRex GP
Позиция в отбора: PRO и WC пилот
Управление: Thrustmaster
Любим отбор/и: Ферари
Любим пилот/и: Фернандо Алонсо

Мнение от IvanLeonov »

Здравейте и от мен! Първо искам да благодаря на всички за коректността към мен през цялата квалификация и състезание.
В квалификацията, както винаги направих доста грешки, което ме изпрати на 4-та позиция, като тук искам да поздравя първите трима за страхотните обиколки, и най-вече Самуил Иванов, на който още след лятната пауза му казах, че е израстнал много, за което се радвам изключително много.
На старта на състезанието потеглих доста силно и успях да се справя със Сами, още преди спирането за втори завой, след което последва атака срещу Иван Иванов на обратния десен преди Copse, отново много чиста битка, за което го поздравявам.
Започнах да застигам моя съотборник Стоян Барбуков, който водеше в надпреварата, но беше невъзможно да го изпреваря поне до края на първия стинт и стоях близо до него. След боксовете отново настигнах Тити, който започна да се бори с Йордан Петков, и буквално пред мен се закачиха, като за мой късмет успях да ги избегна, и така до финала водих, без да натоварвам особено гумите и техниката.
Поздравления на всички, които участваха!
Надявам се да се видим на Спа! Очаквам страхотна конкуренция отново!
Иван Леонов
Sparta Racing Team

Публикувай отговор