ГП на Малайзия - Коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Малайзия - Коментари

Мнение от ivanstefchev »

Отново искам да се извиня на всички за проблемите, които имаше със сървъра днес! Поздравления и респект за всички, които взеха участие днес! Имахме множество проблеми, но и това мина. Силно се надявам за следващият старт да се включат повече хора! Надявам се и повече хора да започнат да дават коментари след състезанията! Изключително трудно се следи всичко на пистата, а още по-трудно се прави новина за цялото състезание. Коментарите тук помагат, МНОГО!

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner
Име: Николай
Управление: Trustmaster TMX
Любим отбор/и: FERRARI
Любим пилот/и: Kimi Raikkonen

Re: ГП на Малайзия - Коментари

Мнение от Nikolai Karakolev »

Аз лично не мога да се оплача от крайния резултат на състезанието, доволен съм от 6тата позиция с този махмурлук е много даже :D. Искам да се извиня лично на Иван Иванов и Ивайло Каменов за инцидентите, като цяло много лошо беше карането ми в първите няколко обиколки и се получиха много глупаво двата инцидента. Надявам се с натрупването на още опит да спра да правя такива глупости...

Публикувай отговор