ГП на Малайзия - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Малайзия - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Благодарности на всички, които вземаха участие в надпреварата! Този път имахме проблеми с организацията, лайв и сървъра :evil: Имаше и необичайно висок лаг на моменти... :dull: надявам се никой да не е пострадал от него! Надявам се за следващото състезание всичко да е топ!

ПС: Новата система за контестации ще бъде готова най-късно до Сряда! Докато новата система не влезе в сила, няма да бъдат приемани контестации, включително и за ГП на Малайзия! Ако имате оплаквания към някой и обмисляте да пускате контестация, това ще бъде възможно в Четвъртък.

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Re: ГП на Малайзия - коментари

Мнение от samuil0501 »

Pain...

Аватар
vict0r
Beginner
Beginner
Име: Виктор Иванов
Дебют: Australia 2021
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Пилот
Подиуми: 2
Пол-позишъни: 1
Управление: Fanatec CSW 2.5 and HE Sprint pedals
Любим отбор/и: McLaren
Любим пилот/и: Hamilton, Button

Мнение от vict0r »

:dull: :x :shake: :S

Аватар
Barbukov
Beginner
Beginner

Мнение от Barbukov »

Много ме сърбят ръцете да рисувам пак контенстации. Нямам търпение до четвъртък!!!

Аватар
kaliniko
Beginner
Beginner
Име: Kalin Borisov
Дебют: 2006
Отбор: Scuderia Paxo Jr.
Позиция в отбора: Manager and player
Обратна връзка:

Мнение от kaliniko »

Нещо се вживявате твърде много карай за кеф и си питай ушите по-лесно ще е за всички какви са тея контестации всеки прави грешки. 😀
Калин Борисов Scuderia Paxo Jr.
Manager and first player

Аватар
Barbukov
Beginner
Beginner

Мнение от Barbukov »

kaliniko написа:
Пон 10 Май, 2021 5:39 pm
Нещо се вживявате твърде много карай за кеф и си питай ушите по-лесно ще е за всички какви са тея контестации всеки прави грешки. 😀
Целта ми е хората да започнат да спазват правилата и да не развалят състезанията на другите. Въобще не се вживявам, но е грозно да ти развалят състезанието. Ако трябва да се направи GP2 клас както едно време за тези, които имат слаби нерви или просто ги мързи да прочетат правилника и да се опитат да го спазват!

Аватар
vict0r
Beginner
Beginner
Име: Виктор Иванов
Дебют: Australia 2021
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Пилот
Подиуми: 2
Пол-позишъни: 1
Управление: Fanatec CSW 2.5 and HE Sprint pedals
Любим отбор/и: McLaren
Любим пилот/и: Hamilton, Button

Мнение от vict0r »

Ти не удари ли Иван около 5 пъти докато се опитваше да го слипстриймваш? :D

Аватар
kaliniko
Beginner
Beginner
Име: Kalin Borisov
Дебют: 2006
Отбор: Scuderia Paxo Jr.
Позиция в отбора: Manager and player
Обратна връзка:

Мнение от kaliniko »

Изглежда не се е променило много през тези 15 години то няма хора за една лига ти искаш втора лига да пускаш. Въпросът е да се забавляваме и да разпусне, а не да се напрягаме и мен ме удариха отзад и ми счупиха колата пък какво толкова се е случило и аз бутнах някой в трети завой то безгрешни няма няма и да има дори и с наказания. Ако прибавим и факта че сме на нов симулатор с които по-голяма част от пилотите не са свикнали включително и аз, но това не искам да е като оправдание. Сигурно ще ти е по-интересно да се гоните най-бързите топ шест. Карайте си тогава.....
Калин Борисов Scuderia Paxo Jr.
Manager and first player

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

kaliniko написа:
Вто 11 Май, 2021 1:38 pm
Изглежда не се е променило много през тези 15 години то няма хора за една лига ти искаш втора лига да пускаш. Въпросът е да се забавляваме и да разпусне, а не да се напрягаме и мен ме удариха отзад и ми счупиха колата пък какво толкова се е случило и аз бутнах някой в трети завой то безгрешни няма няма и да има дори и с наказания. Ако прибавим и факта че сме на нов симулатор с които по-голяма част от пилотите не са свикнали включително и аз, но това не искам да е като оправдание. Сигурно ще ти е по-интересно да се гоните най-бързите топ шест. Карайте си тогава.....
Кала, не се напрягай. Аз също мисля , че тея контестации са пълен шит и трябва да се пускат само , ако нещо наистина фрапантно се случи. До сега мене са ме удряли толкова често както и хората в моя отбор - никой не е пускал контестации, винаги сме се опитвали да си пишем на лично и едно извинявай след състезанието е било напълно достатъчно. Ясно е, че няма как да сме на нивото на Хамилтън и Макс (да не говорим, че и те се блъскат) , но аз мисля че нивото на лигата е доста добро, като се има предвид, че има толкова много нови хора, нов мод и то наистина труден такъв , както и променливи фактори по време на състезанието. Правете си кефа, това е целта. Вярно е , че има адреналин и като те удари някой ти иде да си счупиш волана , но това е нормално. Случва се и във ФИА Ф1 - какво остава при нас....
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Аватар
Ivanov37039
Beginner
Beginner
Име: Иван Иванов
Отбор: F1ROTE

Мнение от Ivanov37039 »

Интересно състезание се получи! Доста битки и динамика. Тука ще призова някой от момчетата да се ориентират малко по адекватно в дадени ситуации. Всеки прави грешки с което съм съгласен, но... какво имам в предвид? Ще дам 1 пример, че не ми се пише есе за всички случки: последната ми обиколка в квалификацията започна приблизително 25-30 сек. преди края на сесията. Това означава, че вече няма възможност тепърва някой да излезе на трасето и да влезе в бърза обиколка! Но някой беше решил да направи точно това. За какъв.... излиза? Не може да смята? Мога да преподам уроци по математика. Излезе си пред мен в 1-ви завой и изобщо не ме отрази. Забави ме и ми отне можеби полпозишъна. Нищо кой зане какво не е станало, ама с този пример искам да покажа, че това е безхаберно поведение, което ме ядоса и няма нищо общо с това да направиш грешка! И да завърша позитивно. Страхотно предаване и коментар въпреки техническите проблеми които е имало! Евала! Поздравления и за всички които взеха участие в надпреварата! Ще се видим в Китай, където се надявам отново да направим интересна битка.

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

Браво на Момчил Пенов и Иван Стефчев за коментара и организацията и съм сигурен , че ще става все по добре.
Малко и за моето състезание:
2 стопа - агресивна стратегия. Спечелих няколко места на старта, успях да изпреваря Леонов е началото, защото не успя добре да си загрее гумите, но на контра атаката болида му се телепортораше на пистата и дори ме чукна на правата и реших да не го играя "агресивно" заради лага. Знаех и че нямам неговото темпо и така или иначе беше въпрос на време. Първите 3ма наложиха доста сериозно темпо наистина и беше непосилно за мен, като правех доста грешки в С2 и това ме отдалечаваше от тях. Заради 2та ми стопа имах интересна битка със съотборника ми Йордан Петков, който настигнах в края с чисто новите гуми правех около 1.5 сек по добри лапс, но знаем, че на този мод си е трудничко изпреварването. Изпреварих го, после ме контрира. След 1 обиколка опитах отново на първи завой , но предните му гуми докоснаха моите задни в завоя и ме поднесе, след това спортсменски ми върна позицията, за което благодаря. Като цяло грешна стратегия и недостатъчно изчистено каране от моя страна. Ще се постарая на Китай да съм по близо до лидерите.
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Публикувай отговор