ГП на Китай - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Китай - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Благодаря на всички, които взеха участие и поздравления за Стоян и отбора на Спарта като цяло - обмислям да започвам да си слагам баласт, че и другите да имат шанс :giggle:

Ще помоля новите отбори - Sbinala Motorsport, Top Drift и Nayuka Factory да драснат по един ред и да кажат дали все пак имат все още желание да участват в шампионата. Понеже максималният брой отбор е достигнат, до момента съм отхвърлил две заявки за отбори, които можеха да са част от решетката.

От техническа гледна точка, уикенда пак не премина без проблеми. В последния момент, точно за началото на квалификацията успях да подкарам стрийма във Фейсбук, а този в Ютуб за съжаление пропадна. Имах и някакви странни проблеми с графиката, а Момцата имаше драми с микрофона, но като цяло беше добре! :dull:

Пожелавам страхотно лято на всички и се надявам след паузата, всички да се завърнат отпочинали и добре подготвени! Време е някой да спре Спартанците! :)

ПС: В случей, че някой иска да подава контестации, повторението е качено, а крайният срок за подаване е Понеделник, 07.06.21 22:00часа!

Аватар
Barbukov
Beginner
Beginner

Re: ГП на Китай - коментари

Мнение от Barbukov »

Аз единствено искам да поздравя всички участници за доброто отношение (поне с мен) на пистата този път, както и да пожелая бързо възстановяване на Виктор Иванов - щеше да е още по-интересна битката с него!

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Мнение от samuil0501 »

Аз искам да кажа едно ''Смукини и черници", защото след прекрасния старт играта реши да freez-не. Оздравявай Вики! Беше добро състезание за всички!

Аватар
kaliniko
Beginner
Beginner
Име: Kalin Borisov
Дебют: 2006
Отбор: Scuderia Paxo Jr.
Позиция в отбора: Manager and player
Обратна връзка:

Мнение от kaliniko »

Добро състезание за мен, но продължавам да изпитвам сериозна не ориентираност в самата игра за капак изчезна и лайв-тайминга с времената и не знех изобщо къде се намирам в колоната. Ако някой знае някакви худове ала бала да сподели. Стратегията бе С3 до 13 лап после пак С3 до 29 лап и С4 до финала слаби времена, но без подготовка толкова :) приятно лято пожелавам и на Австрия ще се гоним отново надявам се да имам и някой по-сериозен волан дотогава.
Калин Борисов Scuderia Paxo Jr.
Manager and first player

Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

Мнение от ivanstefchev »

SimHub е може би най-добрата добавка за всеки пилот в момента. В Ютуб има доста клипове как да се настрои за Асето, а в RaceDepartment има доста Дашове за играта.

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

Имах темпо да се боря с Пашов и Ванката Иванов, но брутално лоши първи 3 обиколки, изпълнени с инциденти ме пратиха прекалено назад и не можах да наваксам. За мое нещастие Лайв ТВ хвана всичките ми изгъзици в началотo :D :D :D
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Публикувай отговор