ГП на Испания - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Испания - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Поздравление на всички, които успяха да завършат! :clap: :giggle:

Официалното повторение е достъпно за сваляне от "Медия -> Файлове". Краен срок за подаване на контестации - 13.09.21 22:30

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Re: ГП на Испания - коментари

Мнение от samuil0501 »

Отново същият проблем като в ГП на Австрия, но какво да се прави... То е ясно, че и в ГП на Великобритания пак ще стане същото и така ще стоя с тези 4 точки, но най-добро място в квалификация 4-ти XD. Направо да взема да напускам след квалификацията, да не вземе заради тоя screenfreeze да отнеса някой. Както и да е, евала на Леонов за изпреварването в последната обиколка, даде ни малко екшън и напрежение. Също забелязах, че Момцата го нямаше, защо така?

Аватар
IlkaHilka
Intermediate
Intermediate
Име: Илия Стойков
Дебют: USA Grand Prix 2007
Позиция в отбора: подвижен шикан
Подиуми: 4
Управление: квот падне
Любим отбор/и: Honda
Любим пилот/и: Jenson Button

Мнение от IlkaHilka »

При мен състезанието беше като ходене за здраве.Хората тичат,аз ходя.Ама пак да съм в играта.
Специално на тази писта лично за мен сцеплението беше доста странно,на моменти различно и т.н.
Тези с които евентуално можех да се боря отпаднаха рано,рано.
Единственото по-интересно бяха бутанките с Караколев на когото явно е трудно все още да кара близо до друг болид,а и имаше страшни проблеми и той със сцеплението (бая шут изядох 😁).Другото беше ,че Вълев мисля(сори ако бъркам) беше се позиционирал напряко на пистата и а отсам,а оттам и като ми се откри го направих на пумпал.Сори за което,явно нещо не се разбрахме.Последният странен момент беше-пускам аз двойката на Спарта ,като съвсем коректно обикалям през зоната за сигурност със 30км/ч и играта ме наказа 10 секунди за кът 😂.
Още един път се извинявам и ако съм попречил на някой.
Та честито на победителя и всички оцелели.

п.п.До Самуил-имаш ли представа на какво се дължи фрийзването?Аз съм със сравнително доста стар компютър,но нямам проблеми със такива неща,като графиката ми е на автоматично.
Илия Стойков
Трета възраст ГПФ1

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Подиуми: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Мнение от samuil0501 »

Нямам си ни най-малка престава. Днес говорих няколко пъти с един приятел на нашите, който с години се занимава с това и дори ми сглоби машината, но каза че няма никаква идея. Ако някой е имал същия проблем или още има може да се свърже с мен по АБВ, Фейсбук или дискорд. Благодаря!

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

Извинявам се на Калин, че го завъртях така. Явно изгуби контрол на задницата при ускорението след последния завой със старите гуми, а аз бях на пълна газ и не успях да спра навреме... С Ванката Иванов можеше да си спретнем добро състезание, но си обърках пит стоповете при зареждането на сетъпа в началото. С Ц1 нямах никакво темпо, а и след удара с Калин, изгубих много време.
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

Мнение от ivanstefchev »

samuil0501 написа:
Пон 13 Сеп, 2021 3:10 pm
Нямам си ни най-малка престава. Днес говорих няколко пъти с един приятел на нашите, който с години се занимава с това и дори ми сглоби машината, но каза че няма никаква идея. Ако някой е имал същия проблем или още има може да се свърже с мен по АБВ, Фейсбук или дискорд. Благодаря!
Препоръчвам да започнеш с формат и нова инсталация на Windows. Проблемите почти винаги се решават с това :) Също така препоръчвам на първо време да не инсталирай антивирусна програма - просто внимавай в какви сайтове влизаш :smirk: Инсталирай Стийм и Асето и виж дали проблема продължава. Ако не забива - чудесно. Започни да инсталираш програмите, които използваш и които наистина са ти нужни. Ако след това проблема отново се появи - започвай да махаш програмките, които си инсталирал една по една, докато не откриеш коя ти прави мизерийки. Успех :yes:

Публикувай отговор