ГП на Белгия - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

ГП на Белгия - коментари

Мнение от ivanstefchev »

Заповядайте, сигурен съм, че всеки ще има да каже по нещо за това състезание.

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Re: ГП на Белгия - коментари

Мнение от samuil0501 »

Така. Искам да се извиня на Ники и на Леонов. Макар и двамата да ми приеха извинението ми е тъпо за станалото. Иначе беше много интересно състезание. Много екшън, битки, удари, драми между Леонов и Барбуков (или според Момцата Нико и Люис). Велико състезание! Ще видим кой какви и срещу кого ще подава контестации и какво ще реши Ванката. Ще бъдат интересни 2 седмици :). Айде чао за сега!

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner
Име: Николай
Управление: Logitech Driving Force GT
Любим отбор/и: FERRARI
Любим пилот/и: Kimi Raikkonen

Мнение от Nikolai Karakolev »

Добро състезание беше, аз лично му се насладих, но остави и горчив вкус след това. Не ми даде да си избера гуми за стоповете и бях принуден вместо с 1 бокс да карам с 2 и това доста ме забави.. Поздравления за Иван Иванов, перфектно каране!

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

Интересно състезание наистина, добър старт от моя страна, но знаех че нямам темпото да се боря с лидерите с оглед на малкото обиколки за подготовка и волана, с който карам в момента. Докато се борехме закачих задната гума на единия Спартанец, за което се извинявам! :beer:
Честита победа на Ванката Иванов - явно имаме нов претендент за короната.
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Управление: Logitech G29
Любим отбор/и: Scuderia Ferrari
Любим пилот/и: Michael Schumacher
Обратна връзка:

Мнение от Maestroto »

Доста разочароващо за мен състезание. Бях адски изненадан от темпото и държанието на колата в състезателен режим. Но, не успях да се опазя от инциденти. Първо в един сандвич, а след връщането ми на пистата, някой от застигащите ни така ме отнесе, че свят ми се зави. 😂😂😂 От там счупен болид, промяна на стратегията с две спирания и т.н. Визирайки мелетата, мисля, че едно шесто място би било постижимо.
Адмирации и за съотборника ми - заслужена победа. И на нас да ни се усмихне късмета малко, не само да хващаме късокрачката. 😁

Аватар
IlkaHilka
Intermediate
Intermediate
Име: Илия Стойков
Дебют: USA Grand Prix 2007
Позиция в отбора: подвижен шикан
Победи: 0
Подиуми: 4
Пол-позишъни: 0
Управление: квот падне
Любим отбор/и: Honda
Любим пилот/и: Jenson Button

Мнение от IlkaHilka »

Аз те отнесох. :tmi: В крайна сметка след като си участвал в инцидент е редно да изчакаш да минат болидите,които са в темпо.То се отнася за всички,които участваха в мелето.Бяхте заели буквално цялата писта ,мисля че, три болида,движейки се с поне 150км/ч по-бавно.Просто нямаше откъде да мина и къде да отида.Това,ако е безопасно връщане,здраве му кажи :D И мойта таратайка се потроши доволно,споко. :yes:
Колкото до самото състезание,имах сумарно май 15-а обиколки подготовка и не очаквах нищо друго,освен да съм най-бавен.Така си и беше,просто изкарах късмет,че не направих някакви прекалено груби грешки.Другите явно направиха и се класирах най-напред от затворените с обиколка. Та честито на Ванката за победата и на всички завършили.

п.п.Стефчев,мен играта ме наказа 2 пъти за кът,надявам се и ти да не го направиш :D .То първия път беше заради потрошената кола де.Нито един завой не можах да взема както трябва цяла обиколка до влизането в бокса.
Илия Стойков
Трета възраст ГПФ1

Публикувай отговор