ГП на Австрия - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Управление: Logitech G29
Любим отбор/и: Scuderia Ferrari
Любим пилот/и: Michael Schumacher
Обратна връзка:

Re: ГП на Австрия - коментари

Мнение от Maestroto »

Ако се направи компромис въз основа на лаг, грешка, интернет връзка и т.н., колегата NightFox е прав - всеки е имал в някакъв момент неприятности от този сорт и какво правим? Или за всички или за никой. Миналата година на Монца две обиколки преди финала сървъра метна Иван Иванов с преднина от над 20 сек. пред третия. И сега да подаваме ли контестация за загубено второ място? Факт е, че този бъг се е получил само при Леонов. Ако беше за всички - ок, тогава има резон. Но в случая всички пилоти завъртяха пълната дистанция от 50 обиколки. Аз самия се изненадах когато наби котараците пред мен и викам - бе какво му стана на тоя човек. :) За висчки е ясно, че Леонов е победител в това състезание - добра стратегия с 1 стоп, добре изпълнено състезание от него. Ако вземем предвид факта, че е безспорен победител, давайте да закриваме сезона още сега и да го обявим за шампион.
Сега да коментирам и от моята камбанария. Една обиколка преди финала Николай Караколев ми го изписа като DNF. Което значи, че е отпаднал от надпреварата в 49-та обиколка. Аз да подавам ли контестация за 10-то място? :D :D :D

За мен нещата са В2. От там на сетне - каквото решите.

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner
Име: Николай
Управление: Logitech Driving Force GT
Любим отбор/и: FERRARI
Любим пилот/и: Kimi Raikkonen

Мнение от Nikolai Karakolev »

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 10:14 am
Ако се направи компромис въз основа на лаг, грешка, интернет връзка и т.н., колегата NightFox е прав - всеки е имал в някакъв момент неприятности от този сорт и какво правим? Или за всички или за никой. Миналата година на Монца две обиколки преди финала сървъра метна Иван Иванов с преднина от над 20 сек. пред третия. И сега да подаваме ли контестация за загубено второ място? Факт е, че този бъг се е получил само при Леонов. Ако беше за всички - ок, тогава има резон. Но в случая всички пилоти завъртяха пълната дистанция от 50 обиколки. Аз самия се изненадах когато наби котараците пред мен и викам - бе какво му стана на тоя човек. :) За висчки е ясно, че Леонов е победител в това състезание - добра стратегия с 1 стоп, добре изпълнено състезание от него. Ако вземем предвид факта, че е безспорен победител, давайте да закриваме сезона още сега и да го обявим за шампион.
Сега да коментирам и от моята камбанария. Една обиколка преди финала Николай Караколев ми го изписа като DNF. Което значи, че е отпаднал от надпреварата в 49-та обиколка. Аз да подавам ли контестация за 10-то място? :D :D :D

За мен нещата са В2. От там на сетне - каквото решите.
Ти не беше ли с 3 обиколки назад от лидера :roll:

Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от Maestroto »

Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;)

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 11:11 am
Бях. А ти завърши ли в крайна сметка? Аз не го правя на въпрос - все ми е тая. Не виждам смисъл да се коментира изобщо. ;)
Аз реално останах без гориво завои преди финала, но бях завършил 48 обиколки преди някои хора реално :smirk:

Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от Maestroto »

Nikolai Karakolev написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:11 pm
Maestroto написа:
Аз реално останах без гориво завои преди финала, но бях завършил 48 обиколки преди някои хора реално :smirk:
Ти вярно ли искаш да го правим на въпрос?

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:29 pm
Nikolai Karakolev написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:11 pm
Maestroto написа:
Ти вярно ли искаш да го правим на въпрос?
не, просто казвам, вече ти ако искаш ходи и при Арменския поп , твоя си работа

Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от Maestroto »

Хайде да се опиташ да не ми говориш по този начин, ако обичаш. ;)

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner

Maestroto написа:
Пон 06 Сеп, 2021 5:35 pm
Хайде да се опиташ да не ми говориш по този начин, ако обичаш. ;)
По какъв начин ти говоря , я кажи? Не виждам какъв ти е проблема в момента защото...

Аватар
Maestroto
Beginner
Beginner
Обратна връзка:

Мнение от Maestroto »

При Арменския поп не можеш да ме пращаш. Ако е въпрос за пращане, мога да те изпратя на по-хубаво място.

След като минах финиша, играта ми изписа крайна позиция - 10-ти. Учудих се и върнах реплея, от което ми стана ясно, че ти си DNF. Нито съм гледал в коя обиколка си бил, нито причините за това, нито съм пускал Нещо, с което да предявявам претенции за това място. Разбираш ли? Коментарът ми е пълен с нахилени човечета, което само по себе си означава, че се шегувам в крайна сметка. Отговор от теб не съм търсил, нито от Стефчев, нито съм разглеждал ситуацията - щото ми е все тая. Не съм ти искал мнението, нито съм искал направление от теб, къде аз мога да ходя. ;)

Не смятам за нужно да се обяснявам повече, темата изобщо не е за това!
Просто казвам...

Публикувай отговор