Да караме по-често в сървъра на лигата ...

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Да караме по-често в сървъра на лигата ...

Мнение от NightF0x »

Пиша с обръщение към всички водещи пилоти в лигата. Прави ми впечатление, че повечето от вас карат в private сесии и доста рядко в официалния сървър. Много по-често виждам само по неопитни състезатели в тестовия сървър. Пичове, начина да възродим е лигата е като направим "community", както и да помагаме на по неопитните пилоти и те да вдигат нивото. Така ще имаме много по голям интерес и ще стане лавинообразен ефект. Когато вие не карате в сървъра, съответно изглежда и че интереса към лигата го няма (което не е така), а също и че неопитните пилоти няма кого да попитат каквото и да е по настройката на колата, волана или карането им. Винаги може да се помогне с някой съвет, всички сме минали от там.

Призива ми е да изграждаме цялата си подготовка за състезанията в официалния сървър на лигата. Смятам, че това ще доведе до позитиви за целия шампионат и за по неопитните пилоти :beer: :beer: :beer:
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Аватар
samuil0501
Beginner
Beginner
Име: Самуил Иванов
Дебют: 2020 Istanbul Park
Отбор: John Player Special
Победи: 0
Подиуми: 0
Пол-позишъни: 0
Управление: Thrustmaster T150 PRO
Любим отбор/и: Mercedes
Любим пилот/и: Ayrton Senna, Lewis Hamilton

Re: Да караме по-често в сървъра на лигата ...

Мнение от samuil0501 »

Аз в момента нямам възможност да карам в сървара толкова често, понеже съм зает с участието ми в Simracing.gp. Сигурно ще почна да карам от началото на март месец. Ако има някой неопитен, който има нужда да му се обяснят настройки по колата може да ми пише по дискорд: GOODNOOB #7010 или на samuil0501@abv.bg

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Re: Да караме по-често в сървъра на лигата ...

Мнение от NightF0x »

Нямах предвид точно в момента. Нормално е сега, все още не е почнал сезона да се кара малко. Говоря по време на сезона между състезанията :)
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Публикувай отговор