Австрия - коментари

Най-добрите пилоти в България в борба за титлата! Дискусия и всичко нужно за новият сезон - мод, добавки, помощни материали, обяви за свободни места в отбори, презентации, официални тест сесии, времена на писти, помощ за нови потребители и бъдещи пилоти и т.н.
Аватар
vasil ivanov
Beginner
Beginner

Re: Австрия - коментари

Мнение от vasil ivanov »

Барбуков аз не се радвам на никой. Просто това което прави Леонов е мн по различно от това което правиш Ти. Смисъл когато той направи глупост де извинява. Незнам за какво стаа реч между вас за 1ва година съм и не искам да упреквам никой. Искам на пистата да има FUN и да не се караме. Както каза Сами имате си нещо между вас или на пистата но се крие. Няма смисъл да го криете просто си го кажете пък може и ново заглавие да излезне на страницата. Не съм бърз но се стремя да спазвам правилата. Само да кажа че на Силвърстоун исках да има голямо наказание но уви. За това че съм настъпил линията на излизане от бокса ми са дадени 10 сек. А на вас като правите тия глупости нищо не ви се казва ако беше друга лига директно БАНАН. Само да отбележа че са малко милостиви хората които решават какво да става.

Аватар
Nikolai Karakolev
Beginner
Beginner
Име: Николай
Управление: Trustmaster TMX
Любим отбор/и: FERRARI
Любим пилот/и: Kimi Raikkonen

Мнение от Nikolai Karakolev »

Aз мисля, че трябва да се събере тоя шампионат на една маса да си реши проблемите :)

Аватар
hristoitchov
Novice
Novice
Име: Христо Ичов
Дебют: Australia 2012
Отбор: EventaF1
Победи: 8
Подиуми: 13
Пол-позишъни: 5
Управление: Logitech DFP
Любим отбор/и: Нямам
Любим пилот/и: Ayrton Senna
Обратна връзка:

Мнение от hristoitchov »

samuil0501 написа:
Сря 28 Сеп, 2022 5:05 pm
Голямо напрежение има между вас двамата на пистата, което обаче и двамата отхвърляте и казвате, че няма такова нещо. Всеки от вас е готов на всичко за победата И ТОВА СИ ЛИЧИ и няма абсолютно нищо за криене, това е нормално. Относно постъпката на Стоян, аз съм на мнение, че има право да се ядосва и да иска рестарт, особено когато се бори за титла. И пак казвам, това се е случвало, ще се случи пак, и ще продължава да се случва! Стоян е във правото си. Аз на негово място, най-вероятно щях да направя същата глупост, но щях да се извиня след стореното. Нормално е такова нещо да се случи. Все още обаче не трябва да се правят компромиси относно рестарти.

Искам да се извиня предварително за това, което съм написал, защото просто може да не съм видял, но нито Стоян, нито Иван се извиниха за техните действия, макар и да съм абсолютно сигурен, че се чувстват виновни и знаят, че това не беше правилно. Хората грешат, дори и най-големите шампиони, но големи шампиони са големи, защото си признават грешките!

Васко, победата винаги e била е загубена :Д

Реших да напиша и аз коментар, с оглед на случващото се, но Самуил ме е изпреварил и много точно е коментирал ситуацията.

Бих добавил обаче че рестартиране на сървъра е приемливо и желателно, когато заради неочаквани действия на управата (в случая допълнителни рестарти преди спринт състезанието) причиняват проблем за пилотите. Не върви да се игнорира подобно нещо и да се отхвърлят с лека ръка емоциите на участници, особено на тези които са отделили толкова много време, средства и усилия за да са на ниво, да се борят за титлата. По този начин се влияе пряко на борбата в шампионата и се губят хора в лигата.

Напълно съм съгласен че нито Стоян Барбукав нито Иван Стефчев се опитаха да оставят поне за малко настрана егото си и да си признаят грешките, да се опитат да намерят диалог. Аз на Стоян съм си му казал каквото мисля и съм го критикувал за грешките в поведението му и карането му, но и Иван като собственик на лигата трябва да смекчи малко подхода, да се опитва повече да влиза в положение, да не омаловажава чувствата на пилотите, но най-вече да подходи по-сериозно към подготовката така че да се избегнат излишни проблеми, а когато такива има, да е по-гъвкав с избора на решение.

Не може да се говори за забавление и как не трябвало да се приема насериозно, при положение че се кара симулатор и толкова труден комплексен мод. Не е просто игра това, ами реалистична симулация, която изисква много тестове и много опит за да се извлече максимума. Ако искате просто за кеф без на никой да му дреме, не е това формата който да се използва. Не може да има куп правила, изисквания, и в същото време да се говори нехайно за всеки който взима нещата насериозно.

Също така не е особено коректно да се правят експерименти които дори не са тествани обстойно в реални условия с участниците, като промяна на състезателния формат и въвеждане на плъгини за време (за което дори не е дадена опцията да се тренира офлайн...).

Надявам се като отминат емоциите и ако наистина ви интересува да има развитие на лигата в позитивна посока, да се замислите за тези неща и да се направят нужните промени. Едно от нещата които бих препоръчал на Иван е да помисли за наемането на хора които да извършват част от дейностите с които се занимава той. Няма как в една лига от този род да върши всичко един човек и да се очаква че всичко ще е наред. Също така за пореден път искам да напомня че ще е много по-добре ако коментаторите на състезанията на живо следят и взаимодействат с чата на Twitch, Facebook и т.н. Това би задържало вниманието на гледащите доста по-дълго.

И последно - Иване, онези неща за това как Леонов щял да напуска може би Спарта и чак намесата на моето име в някакви измислени драми, или пък коментарът ти в Twitch чат-а след състезанието за това че Леонов е ползвал сетъп на Самуил - нужно ли е такива жълтини и драми? :D С Леонов се разбираме идеално и комуникираме открито когато има за какво. А това че е използвал сетъп на Самуил е нормално - двамата ми пилоти се борят по между си доста ожесточено и шампионата е в такава фаза че всеки крие от другия подготовката си. Аз няма как да им помагам особено, като не карам (дори нямам инсталиран мода от месеци). Самуил пък е един от най-талантливите по-млади пилоти и кара постоянно. Адмирации към него че е намерил такава солидна база на сетъпа и е помогнал на Ванката (впрочем страхотно каране и заслужена победа!). Остава само и самият Самуил да си изчисти малко карането и може да го видим в битка за победата скоро.

Публикувай отговор