Мелбърн коментари

Аватар
IlkaHilka
Intermediate
Intermediate
Име: Илия Стойков
Дебют: USA Grand Prix 2007
Позиция в отбора: подвижен шикан
Победи: 0
Подиуми: 4
Пол-позишъни: 0
Управление: квот падне
Любим отбор/и: Honda
Любим пилот/и: Jenson Button

Мелбърн коментари

Мнение от IlkaHilka »

Освен да се извиня на Пашов ,че му прецаках състезанието и да изразя недоумение как може с един и същи сет колата в сървъра да се държи по коренно различен начин,друго не знам какво да кажа.Исках да му направя място,но въобще забравих за скпаните антикътове и се завъртях.Извинявай още един път Митак,срамувам се от себе си :headbang:

А и още нещо.Смятам,че такива лицемерчета като онова момченце от ФСР,които плюят по лигата и участниците в нея и как нямало интрижка и не знам си какво си(демек не са ми на нивото) и после да ги виждам в сървъра е недопустимо.Ти си СРАМ за тази лига,момченце и не заслужаваш да участваш в нея :fubar:
Илия Стойков
Трета възраст ГПФ1

Аватар
k.r.
Intermediate
Intermediate
Име: Адриан Петков
Дебют: Monaco 2009
Отбор: Pepsi F1 Team
Позиция в отбора: Director,first pilot
Подиуми: 3
Пол-позишъни: NONE
Управление: G25
Любим отбор/и: McLaren
Любим пилот/и: M.Schumacher>A.Senna>K.Raikkonen

Мелбърн-Коментари

Мнение от k.r. »

Днес определено нямах абсолютно никакъв късмет :|

Първо наказание,което мисля беше за в състезателно време,пък май беше към квалификационното,защото тръгнах от 18 позиция.

Старта ми бе един от най-лошоте,поднесе малко и в следствие от това някой му попречих да мине............... не е умишлено и се извинявам.Стигнах до завой едно,влизам и точно излизам от номер 2 и хоп изненада............двама се въртят и няма от къде да мина и :headbang: без предно крило и ха да спра за 3-и завой нанайси....в пясъка и там си останах.За първи път ми се случи да не мога да изляза от пясака.Добрееееееее ,тоя път пистите са добре,поне малко реалност има.Жалко за усилените тренировки.

В квалификацията можех и по-добре,но на 4 пъти по-бавни ме забавиха и така не можах да вляза в топ 10 за 2-и път 8) .

Дано на Сепанг да се получат нещата и да няма проблеми,че е опасно да се стартира в задната част на колоната :sweating:
LEAVE ME ALONE ,I KNOW WHAT I'M DOING

Canzone_Dido
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Re: Мелбърн коментари

Мнение от Canzone_Dido »

IlkaHilka написа:А и още нещо.Смятам,че такива лицемерчета като онова момченце от ФСР,които плюят по лигата и участниците в нея и как нямало интрижка и не знам си какво си(демек не са ми на нивото) и после да ги виждам в сървъра е недопустимо.Ти си СРАМ за тази лига,момченце и не заслужаваш да участваш в нея :fubar:
Момченце и лицемерник ще викаш на някой друг, не на мен ясно ли ти е големия той. Къде съм казвал, че тази лига не ми е на нивото ве не ме дразни, не знам кой почва панаирите. Искаш да знаеш що се върнах ли защото един от твоите съотборници откакто пусна новината за напускането ме надъхва с какво ли не само и само да се завърна, защото съм пилот на правилника и хората се радват когато се борят гума до гума с мен. Незнам дали това биха го казали за теб. Аз съм регистриран пилот и ще карам и ще напускам когато си искам това не ти ли е ясно ?! Колкото аз съм направил нещо за тази лига ти още не си знаел за съществуването й!!! Лично ще поддам контестация, да бъдеш наказан ти и отборът ти за липса на етикет.

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

По-спокойно я карайте, има скайпове за тия неща.
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Не знам от къде да започна коментара, може би от това, че въпреки всичко сме едва началото на сезона и поне записахме важни точки.
Старта на състезанието се разви много добре и след няколко завоя поведохме колоната с Дулички. Знаех, че мравката е по-лек от мен с 12-15 литра и трудно щех да го задържа още повече, че настройките ми към гумите работеха най-добре след 3-4 обиколки. Спретнахме си една добре битка с него и точно когато ме мина при влизането за шикана не знам какво стана. Явно съвсем леко минах през антикъта, който ме преобурна по таван и ме прати в пясъка, където колата затъна и едвам е изкарах. Резултата беше 10-та позиция. Трафика беше доста голям и имаше някой пилоти с който си спретнахме добри борби. С Тошко борбата ми хареса най-много, но мисля че много леко го бутнах при една от атаките ми и се наложи той да мине през пясъка от което загуби още една позиция. Сори Тоше, не беше нарочно! В оставащите обиколки до винала дадох всичко от себе си и натисках на максимум, за да стигна до третото място. Не знам, дали трябва да се радвам от този подиум или не, но както казах важното е, че записахме важни точки. На Сепанг се надявам повече, а и там дано няма "легнали полицай" ясно са ме надушили от снощи, че съм бил леко почерпен и решиха да ме спрат за проверка. :D

Ще се видим на Малайзия, джедайте. Честито на Мравчо и нека силата бъде с вас. :D
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
racer
БгФ1 Шампион за 2008
БгФ1 Шампион за 2008

Мнение от racer »

В интерес на истина аз съм доволен от резултата си.РАзбира се имах амбиции за нещо повече но тук ШЕФА е ИГРАТА!!!!???!!! :X При мен се случи абсолютно същото,каквото и с колата на Илката.Влизам в сървъра и болида все едно е блъснат по Default :X Имах 10 сетъпа и нито един не отговаряше на истината.С Q сетъп не можех да си достигна времето което правех с R...? :X Накрая за Q2 заредих настройка на сляпо,без да я тествам преди.За щастие резултата се оказа добър,класирах се изненадващо 4-и :D
На старта не виждах сфетофара и си помислих, че е така понеже намалих графиката максимално,но при все това играта много насичаше :X :D :D Доста трудно състезание беше и след всички проблеми съм доволен от 5-а позиция :) Ще ми се да отбележа и факта че за пореден път получих повреда в спирачките.Този път 15 об. преди финала, а не 22 както на Бахрейн :D Добре че този път всичко с разхода на гориво си беше нормално :D
Накрая поздрави за първите 3-а и за всички с които направихме готини битки ;) :) :)

Canzone_Dido
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

И аз съм доволен от резултата, понеже постигнах максимума на мойте способности. Снощи за пръв път покарах по-сериозно и си поиграх да експериментирам със сетъпа, понеже за мен мода и настройките бяха нови и непознати. Мисля че сетъпа който сглобих беше добър, но може би липса на каране само ме лиши от борбата за победата.

На квалификацията завърших на 6-та позиция като втората ми бърза обиколка бе с 6-7 десети по-бърза и може би 3-то място щях да заема, ако не бях се завъртял на последния завой, но и това се случва. Реших да карам с 2 стопа и да рискувам, понеже тук задните гуми се изразходват малко повече от нормалното и последните обиколки от стинта колата става доста нестабилна.

Както и очаквах Кабака който стартира 4-ти пред мен, направи слаб старт и едвам го избегнах което почти не ме завъртя, задържах се на пистата и се отскубнах до 4-та позиция, след като и Тодор се забави при старта. Зад мен се залепи Кичуков, който опита няколко атаки и се налагаше да се защитавам. На S-ката отново ме атакува отвътре, което ме принуди да отворя малко повече левия завой и се случи така, че трябваше да мина през високата част на бордюра, което ме дистабилизира и се опитах да контрирам, но в същото време Кичука отзад ме закачи и стана едно мазало :lol: Изостанах до 14-та позиция мисля, че след което започнах да налагам доста добро темпо и да изпреварвам по-бавните от мен болиди. Често грешах и губех ценни секунди, което е от липсата на каране. Карах спокойно без да натискам излишно, имах няколко много готини с пилотите за което ги поздравявам за джентълментската битка. След излизането от 2-рия пит-стоп погледнах назад и видях, че Кабака, се изравнява с мен и като пуснах пак напред да гледам изпусках точката на спиране и леко остро влезнах отсрани на Кабака, за което му се извинявам за загубеното време. Реших да не рискувам като знаех, че Кабака е с 3 стопа и минах през бокса за да избегна наказание и след неговия стоп имах 10-12 секунди преднина. Така до края 2 об. преди финала се наложи да влезна в бокса за допълнително гориво, явно кризата на цената на горивото е обхванала и нашия отбор и съм спестил няколко литра :lol:

Поздравявам Станислав Стоянов за майсторското каране, заслужаваше напълно да спечели. Чеситито и на всички завършили. Ще се видим живот и здраве на Малайзия :)

Аватар
DeLzArD
Child Prodigy
Child Prodigy
Име: Станислав Стоянов
Дебют: Шанхай 2008
Отбор: Silver Arrows
Позиция в отбора: Сребърна стрела
Победи: 22
Подиуми: Много
Пол-позишъни: Не е важно
Сайт: От 2 години не е готов :D
Управление: Logitech Formula EX
Любим отбор/и: Ферари
Любим пилот/и: Доста са

Мнение от DeLzArD »

Състезанието за мен мина по най-добрия начин.Напрайх не много добър старт от пол позишън и Дулето ме мина.На 5ти завой се наших в тревата и опа Сашо и той искочи пред мен.Бях по бърз от Сашо и след около 2 обиколки го изпреварих,стана добра битка.Подгоних Митака ама гумите вече ми казваха чао и не можех да го настигна така че да опитам атака.Топях съвсем съвсем малко от преднината и то главно заради 6 скоростната кутия и перфектното окачване което Ванката сътвори.Едва след 1вия стоп с новите гуми успях да го настигна и изпреваря на 4ти завой.Видях в огледалата че се подпря на анти-кътовете и за малко не се завъртя.Ванката веднага ми каза по радиото "Кротко момче" :D .Та така завърших 1ви,браво на всички завършили и за феърплея на пилотите с които се борихме :)

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Ми какво да ви кажа скъпи съфорумници!? :D
Доста скучно състезание за мен. Скучно си го направих аз, не и без асистенция от компютъра. :roll:
Всичко вървеше по план до 1вата квалификация, когато отнякъде се появи супер гаден сеч. Гледах процесите - нищо притеснително. Мислех да рестартирам компютъра, само, че тогава рискувах волана да ''омекне'' както го прави когато рестартирам и се отказах.
Надявах се да е нещо временно и да си замине ама не. В квалификация 2 направих отлични 2 обиколки с разлика м/у двете от 9 хилядни, и въпреки гадния сеч успях да се наредя 2ри на старта само на 30 хилядни от Стоянов.
Знаех, че е неубедителен на старта и още от квалификация 2 подготвях атака при изгасването на светофарите.
Така и стана - атакувах го и до първия завой имах комфортна преднина.
Натрупах 2 секунди предина, която си остана до 1вите ни влизания в бокса със Стоянов, които бяха в една и съща обиколка.
След това той се приближи на 1 секунда от мен и започна да скъсява, а сеченето при мен се увеличаваше... карах на максимума и се опитвах да го удърам, но той бе по-бърз и по-лек (както се оказа в последствие) и ме изпревари на 2ри завой. След това исках да се залепа за енго и евентуално в по-късен етап от оиколката да опитам атака. Тръгнах да завивам съвсем малко по-рано, колата леко близна анти-кът-а и добре, че съм майстор та някакси я удържах да не цуне стената или да се завърти. :D
За съжаление изоставането ми от Стоянов стана 5 секунди след тая случка и за мен битката птиключи.
Съжалявам единствено, че отново нещо изкочи в последния момент и не ми позволи да покажа пълния потенциал на колата тук. Може би нямаше да спечеля, но със Станислав щяхме да направим хубава битка до финала.
Все пак 2ро място си е добре, цели 17 човека има зад мен. :D
На Малайзия се надявам да изчистя леките грешки от чвите 2 старта и ако нямам технически или интернет проблеми се надявам да направа още една крачка напред и да спечеля победата. :nerd:
Честито на победителя, честито на всички завършили. Днес бяхме повече, надявам се след 2 седмици да сме в пълен състав от 22 коли на старта! :beer:

ПС: Най-интересният момент ми беше по средата на надпреварата. Както си карах сам, по едно време чувам шум от противников двигател. Поглеждам назад - гледам колата на Пецата, която ту се показва, ту се скрива. :lol: Казах си само - ''Добре, че съм го минал, когаго е бил невидим'' :D
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
Dechev
Novice
Novice
Име: Павел Дечев
Дебют: Канада 2010
Отбор: ТРГ
Позиция в отбора: тест пилот
Победи: 5
Подиуми: 12
Пол-позишъни: 3
Управление: Trust FF380
Любим отбор/и: McLaren
Любим пилот/и: А.Сена , Х.П.Монтоя

Мнение от Dechev »

Голема мъка за 1 точица :D
За куал 2 ми спря нета , 2-3 пъти пробвах да се вържа , ама грънци. Пуснах си едно кафенце и изчаках да стане 12:05 преди да пробвам отново... 2-3-4-5 пъти .... алелуя , в последния момент влезнах. Вкарах си сета за 3 стопа , само , че коригирах горивото - минах на 2 стопа стратегия , в предвид , че стартирах последен.
На старта търгнах перфектно , но болидите пред мене бяха като змиорки , нема отде да се мине :D , където и да пробвах , все въртящи се болиди... така изостанах , но подгоних колоната и бързо се залепих зад групичка в която бяка Диан и Кабака. Бе интересно , докато накрая не задминахме по-бавните болиди и вече на по-чиста писта влезнах в добро темпо. Малко преди 1-вия си бокс се погонихме с Тотев , задминах го и бях вече 4-ти , но точно когато влизах в бокса , изостанал болид паркира точно пред мен на подхода към пита , и така загубих окло 2 сек преднина пред Тотев , с който заедно влязохме в бокса. Излязох пак зад него , но успях да го мина сравнително бързо , след което подгоних Василев и Стефчев , които бяха в борба за 5-та позиция. Всичко вървеше по план , докато Ванката не сгреши на 5-ти завой... гледам го да забърсва лявата стена , минах плътно в дясно , но точно в мига в който го разминавах , болида му кривна на дясно и .... колата стана с криво окачване. Времената ми се качиха с 2 сек на обиколка , но сметнах , че ако влезна в бокса няма да имам гориво до финала , затова реших да карам още 4-5 лапс докато не останат 28-9 лапс до финала. Кабака и Тончев ме застигнаха , като реших да ги пропусна без борба , макар , че бях на позиция пред тях и имах темпото да ги задържа , но колата ми бе много трудна за управление , особенно при спиране , затова реших , че по-добре да не се правя ;)
29-30 обиколка влизам в бокса , настроил съм горивото на фул (исках и на медиум-софт да мина , ма пак не можеше :@)... и тогава туш - 70 секунди поправка :lol: ... облегнах се на столчето , пламнах си цигарка , сръбнах си от кафенцето ... можех даже и да пусна една вода да го е...
Излязох 13-ти някъде , колата трагедия , на около 30 секунди от точките :@ . В началото ми бе много трудно , но след няколко обиколки влезнах в ритъм , и започнах да топя на тези пред мен. Накрая застигнах Ванката и бяхме в борба за точицата :D . Гумите ми отдавна ме бяха оставили (28 лапс с софт направих :D )и видях доста зор докато го мина.. Накрая успях , и така 10-ти.
Жалко за проблемите , имах сили за подиум тук.
Честито на Станислав , Дими и Сашо , както и на всички завършили. Благодаря на пичовете с които имах битка и всичко от моя гледна точка бе ОК ;)

Сашо Велев е ЛЕГЕНДА !!!

Аватар
speeda5
Модератор
Модератор
Име: Петър Кичуков
Дебют: ГП-Турция 2009
Отбор: BMW Shark F1 Team
Позиция в отбора: Пилот
Победи: 2
Подиуми: 10
Пол-позишъни: 1
Управление: Logitech Driving Force GT
Любим пилот/и: Michael Schumacher
Обратна връзка:

Мнение от speeda5 »

Q-Като цяло зле, мина можех още 3-4 десети, но и на това бях доволен.
Р-По време на форма, колоната доста се бавеше и имах, чувството, че двигателя ще изпука до грида. :D Направих слаб старт, но и силен да бях направил нямаше да спечеля повече.Минах Кабака и Тодор и застанах плътно зад Дидо.На S-ката, пробвах атака след това на излизане от завоя Дидо взе да се размята и го нацелих :S , после отзад ме нацелиха и стана меленце.Излезнах 8, някъде изпреварих 2-3 и така застанах зад Ванката Стефчев.Доста добра битка стана, ИЗпотих се и накрая стана.Дръпнах 5 сек пред него, като бях с нагласата, че след бокса ще съм отново 3 или 4-ти, НО поради онова гореспоменато, меленце бях целия жълт и в бокса ме държаха 50сек.Излезнах на 15 позиция.След добра концентрация, без грешки вкрайна сметка завърших, 6-ти.Доволен съм от темпото си, но за пореден път не-чисто състезанйе за мен.Добри битки станаха и мога да кажа, че съм доволен.Честито на Мравката!

Аватар
Promospider
Semi Pro
Semi Pro
Име: Hristo Petrov
Дебют: Australia 2006
Отбор: Turbo Racing Group
Обратна връзка:

Мнение от Promospider »

Ами като цяло разочароващо представяне за мен..Още като влязох в сървъра и излязох на пистата усетих, че нещо не е наред.Колата се държеше по много странен начин и изобщо не успях да постигна най-добрите си резултати от тестовете.В последствие допуснах и 2 много глупави грешки 1-ната още на старта на 1-ви завой спрях прекалено късно излязох в тревата след това с 300 зора се върнах на пистата завъртях се бях отнесен от някой и така .. След това пак на същия първи завой ускорих прекалено рано завъртях се, ударих се и изгубих предно крило и на следващия завой се заклещих на бордюра и направо бих ЕСКЕЙП...
Христо Петров
Turbo Racing Group

Аватар
Velev
Veteran
Veteran

Мнение от Velev »

Dechev написа: _______________________________________________

Сашо Велев е ЛЕГЕНДА !!!
А така Пуфи :D За Сепанг пак може да се хванем на бас :D
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
Velev
Veteran
Veteran

Мнение от Velev »

Този шикан трябва със закон да го забранят и да го разкарат. :D Днес Дидо беше главно действащо лице в инцидент на шикана, а си спомням и преди 2 години още по-масов инцидент, но тогава Станислав беше главния заподозрян. Мравката се завъртя, а Къдрека (съотборника му) го нацепи отзад и стана една ..... :D
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
NightF0x
Intermediate
Intermediate

Мнение от NightF0x »

Най интересното състезание в БгФ1 за мен откакто съм в лигата. Наистина, много съм доволен не толкова от резултата, колкото от битките и кефа. Не успях да се класирам за Q2 , което беше шок и ужас, след като направих обиколка със секунда по слаба от нормалната ми. Нормално бях потресен, но си викам на старта ше ги изям и с Р темпо (където знаех, че съм що годе бърз) ще се оправя. Да ама не, светофарите светнаха, реагирах много бързо, но уви някой пред мене се забави с ускорението (май Кичука или Дечев) докоснах го леко и колата ше кажеш, че тръгна да излита - вирна носа на горе викам "Ко стана вееее" и като падна пак на 4те гуми са утеших. Някъде около последна позиция на 1ви завой - до тук всичко се развиваше трагично ... След множество изпреварвания и добри битки си направих път напред, но мои грешки ма връщаха отново и отново да изпреварвам едни и същи пилоти :D . Накрая на стинта ми от 2 стопа летях и топях бая преднината на ванката, който по това време беше 5ти или 6ти. Но как стана точно като излизам от бокса да са засечем на 1ви завой и БАМ БУМ ПРАС ТРЯС още 2 3 позиции назад и тъй до 20тина лапа преди края пак битки, които бяха страхотни (поздравявам всички пилоти с които се борих). Стигнах зад Кабака на 6то място, с конфортна преднина пред кичука около 10 сек. И тогава бам ми звънна телефона, който е точно пред мене изтървах завоя завъртях са и те така. Че ма мина и Тошето Василев. И тъй до края на 1 сек от Тошко. Не очаквах да са задържа, тъй като той беше с доста по нови гуми от мойте, а и не си бях сметнал горивото правилно и бях заредил с 4 обиколки повече. Но го притисках, притисках и последната обиколка в С2 при една моя атака, той изтърва точката на спиране и така финиширах 7ми.
Димитър Тончев
Silver Arrows F1 Team

Заключено