ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

Аватар
kadrekov
Semi Pro
Semi Pro

Мнение от kadrekov »

-Хаиде стига
Когато имаш желание винаги се намира изход..........Е вярно има моменти на трудности но винаги има решение стига да го търсиш а не да го чакаш то само да доиде...За пример сме ние Маднес и ОТК миналата година се сляхме губеики много но в краина сметка независимо от проблемите в БГФ1 сме пълен екип от 4 пилота и се стараеме на старта винаги да има 2 ма пилота.В същият момент в БГ Джипи 2 отборат също се представя на ниво.
-Всичко е до организация и желание не само от нас мениджърите но и от пилотите ни За което съм им безкраино благодарен

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Re: ЗАСРАМЕТЕ СЕ!

Мнение от DULICHKI »

ARSENAL написа:
DULICHKI написа:Искам първо да попитам Ники Костадинов, защо се Искам да попитам и другите мениджъри, защо нямахте пилоти днес!?

Филов къде беше отбора ти днес!?
Стефчев, защо Кабака отново кара сам!?
Примерно в ГП2 няма пилоти които са готови да карат ли!? Има но някой трябва малко да си помръдне задника и да поговори с тях с молба да карат за отбора му!
За отборите на ПКП и РАХО въобще не ми се говори - те отдавна показаха своята тотална безразличност към лигата!

За това преди да правите сеири и да критикувате когото и да било се замислете дали вие самите сте изрядни!
Аз лично нямам пилоти защото НИКОЙ не иска да кара 8O , веднъж влизам в сървъра и гледам, че има още два Уйлямса, уговарям се с хортата да карат за моя отбор защото аз не мога, обаче те пак не карат, незнам какво да кажа.

това как го реши???Когато участвах редовно теб още те нямаше в лигата, от къде знаеш какво сме направили ПКП и РАХО за тази лига :?
Пламене не разбирам защо ми се ''дървиш'' аз откакто съм в лигата съм редовен, за разлика от теб. Не ме интересува какво си правел 2004 година, защото сега сме 2008 ... Като си карал 2004 неозначава, че винаги можеш да си правиш каквото си искаш и да влизаш 2 пъти в годината в сайта и да се сърдиш като малко дете като ти кажат истината!

Ако имаш някакви факти с които да обориш това което написах предишния пoст съм готов да говориме ... За срадни нямам намерение да споря ...
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Заключено