Япония 08 - Коментари

Заключено
Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Япония 08 - Коментари

Мнение от DULICHKI »

:arrow:
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
Alonso_as
Novice
Novice

Мнение от Alonso_as »

Жалко че си загубих времето!!Много ме е яд!Квалификацията мина перфектно и се наредих 6ти на грида.и така дойде време за загряващата обиколка забелязах че Василев и Кабакчиев не ги виждам,Кабакчиев от време на време ми се появяваше но Валисев не.. и ре6их да вида на старта дали няма да се оправи обаче Василев пак не го виждах кабакчиев ми се появяваше от време на време и така на парвия завой Филов ме мина и той ми изчезна и реших да не провалям сьстезанието на другите и набих esc!

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Пич никое участие не е губене на време ;) Днес си натрупал опит, който ще се трупа и ще ти помага занапред :wink:
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Alonso_as написа:Жалко че си загубих времето!!Много ме е яд!Квалификацията мина перфектно и се наредих 6ти на грида.и така дойде време за загряващата обиколка забелязах че Василев и Кабакчиев не ги виждам,Кабакчиев от време на време ми се появяваше но Валисев не.. и ре6их да вида на старта дали няма да се оправи обаче Василев пак не го виждах кабакчиев ми се появяваше от време на време и така на парвия завой Филов ме мина и той ми изчезна и реших да не провалям сьстезанието на другите и набих esc!
До колкото разбирам проблема е бил в настройката VISABLE VECHILES, ако ти е била на минимум(6) и има вероятнос за това дан е си виждал колата на Василев.Попринцип тази настройка показва само колите около тебе т.е. ако Василев е бил някаде по-блъзо до теб вероятно щеше да го виждаш.
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
raikkonen555
Novice
Novice

Мнение от raikkonen555 »

Неска горе-долу беше добър ден . На квалификацията бях 9-ти . Още на първи завой от предпазливост и може би страх да не ударя някой предпочетох да намаля и станах последен . Само за 1 лап вече бях отново 9-ти . С много силни обиколки се добрах до 7-та позиция . За голямо мое очудване колата беше много добра и поддържах добро темпо . Точно преди да вляза в бокса за 2-ри път , получих наказание от играта , за това че не съм дал пък на Кабакчиев , а имахме поне 1 сек разлика и предпочетох да изчакам да се доближи достатъчно близо до мен и тогава да го пусна . Ибрах това място да е на старт/финала (вече имам 2-ро предупреждение от играта да пропусна пилот ) Кабакчиев влизаше в бокса и така ме наказа . Теглих и една майна набързо :lol: :lol: ама не се отказах . и към 15 лап преди финала , отворих прекалено много последния завой , поднесох и се разбих в стената .......... МНОГО МЕ БЕШЕ ЯД , ЗАЩОТО АКО НЕ БЯХ СЕ БЛЪСНАЛ ЩЯХ ДА СЪМ СИГУРНО 7-ми и айде теглих още една майна , по блъсках малко в бюрото и се успокоих :lol: :lol: :lol: .

Но то се е видяло , че не съм още за БГФ1 , но ще продължавам да трупам практика ...
Димитър Николов
ClubF1

Аватар
IteraRT_Todor
БгФ1 Шампион за 2006
БгФ1 Шампион за 2006
Име: Тодор Василев
Дебют: Мелбърн 2005
Отбор: Евента Ф1
Позиция в отбора: втори пилот
Управление: Logitech G29
Обратна връзка:

Мнение от IteraRT_Todor »

Преди всичко искам да поздравя Кабакчиев за победата му днес и безпогрешното каране което демонстрира! Браво Кабак и честито!
.
Относно моето състезание всичко започна добре, макар че избрах и стартирах с грешни настройки по време на състезанието. Успях да спечеля полпозишъна благодарение на агресивната стратегия, която предпочетох да използвам. Въпреки втората позиция в крайна сметка грешните настройки с които започнах състезанието ме бавеха с около 4-5 десети на обиколка отколкото трябваше да съм в действителност. Това са моите лични груби изчисления. Що се отнася до самото протичане на състезанието не съм допускал кой знае какви фрапирващи грешки и може би това ми донесе втората позиция. След като ми изгърмя двигателът на Валенсия вече съм изключително изострено настроен спрямо издържливостта му и честно да си призная карам със страх във всяка една обиколка. За щастие нямах технически проблеми.
Надявам се на следващият старт да сме по-подготвени и да се преборим заслужено за победата.
Колко много са 5 км/ч
Любимото ми
Michael Schumacher: 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Днес състезанието бе доста подобно на това във Сингапур - през цялото време си карах сам, с изключение на началото където 2-3 обиколки се държех до Кабака, който леко дърпаше, а на пред Тодор се движеше с същото горе-долу темпо на Кабака. И пак след 1вия стоп изостанах от челото и този път реших да не рискувам инамалих работните чистоти на двигателя, защото и аз като Тошо всяка обиколка трепера, заради двигателя.
Общо взето на този етап това ми идва като спомени.
Важни точки за отбора, но за съжаление един друг фактор като че ли ни извади от битката за титлата ... Но какво да се прави живота продължава! Може би следващата година.
Все пак ще се боря докрай за всяка точка и позиция, пък каквото стане.
Отбора е в много тежко състояние и се опитвам да го изправа на крака. :roll:

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
IlkaHilka
Intermediate
Intermediate
Име: Илия Стойков
Дебют: USA Grand Prix 2007
Позиция в отбора: подвижен шикан
Победи: 0
Подиуми: 4
Пол-позишъни: 0
Управление: квот падне
Любим отбор/и: Honda
Любим пилот/и: Jenson Button

Мнение от IlkaHilka »

карах без нито една обиколка на трасето по причини които са известни на всички и просто се опитах да помогна на отбора.на първи завой евала на всички много внимателни, макар и с цената на загубени позиций.Във втората обиколка се завъртях на втори завои а в третата най-неочаквано ми изгърмя мотора макар и да не бях докоснат от никого(извинявам се на тези зад мен за затрудненията при завъртането ми).и така застигнат най-вероятно от някакъв бъг приключих за жалост участието си в състезание което изглеждаше обещаващо :cry:

п.п. честита победа на Кабака и подиум на Василев и Дулички
Илия Стойков
Трета възраст ГПФ1

Аватар
racer
БгФ1 Шампион за 2008
БгФ1 Шампион за 2008

Мнение от racer »

Благодаря за поздравите - Тошка,Илка.... :)
За мен състезанието по едно време доста се обърка,и като цяло не ми е много весело, че печеля в такъв критичен за БГФ1 момент.
Малко се изненадах че колата ми беше така конкурентна, че даже и за победата.Малко преди края на квалификацията се виждах на поул позишън но с перфектна обиколка Тодор Василев ми го отне:) И така заех 2-а позиция.Старта ми беше долу-горе добър но на 1-я завой направо изтръпнах.Озовах се в сандвич м/у Жечо и Дуле като едва се разминахме.И така Тошката поведе уверено колоната,зад мене Дуле ми дишаше във врата и едва го задържах в продължение на 2-3 обиколки.След това започнах леко да му се откъсвам и да се стремя да не изостана много от Василев.Първите ни пит стопове бяха долу-горе в еднакъв интервал от дистанцията и бях почти сигурен че сме с една и съща стратегия-т.е. с 2-а стопа.Заредих гориво за 21 обиколки и продължих надпреварата.Малко преди 2-о ми зареждане се оказа че обиколките са 67 а не 57,за колкото си бях изградил стратегията.Имах 2-3 обиколки да преизчисля горивото така че да не си проваля състезанието.От тук нататък изгубих всякаква представа за стратегията на Василев и Дулички.Едва към края ми стана ясно че Тошката е избрал мн агресивна стратегия - с 4 стопа,а адаша с 3.След последните ни зареждания излязох на чело и с оглед преднита ми разбрах че ще спечеля ако не получа някаква повреда.Намалих темпото и режима на двигателя и гледах да закарам колата до финала.
Накрая поздрави към Т.Василев,Д.Дулички и за всички завършили
:)

Заключено