Валенсия

Аватар
EMO0oo
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Валенсия

Мнение от EMO0oo »

Ето пистата на която ще караме

http://www.fcr-bg.com/bgf1/downloads/20 ... NAL_V4.rar
Емо Илиев
Мениджър
ClubF1 Racing-BgF1

Аватар
ARSENAL
World Class
World Class
Обратна връзка:

Мнение от ARSENAL »

а как и къде се слага?
ПЛАМЕН ЯЛЪМОВ
собственик и пилот 1
PKP F1 TEAM TAG-PORSCHE
BGF1
http://es.youtube.com/watch?v=J_xBdsXFRCw
http://www40.brinkster.com/pkpf1team/index.html

Аватар
aerton
Novice
Novice

Мнение от aerton »

Покарах малко.Никак не ми хареса.
Много ще ми е трудно тук. :(
Стоян Спиров-наблюдател

Аватар
raikkonen555
Novice
Novice

Мнение от raikkonen555 »

1;36;8 нещо пак мн напреднахме с времената от реалната Ф1 :D
Димитър Николов
ClubF1

Аватар
aerton
Novice
Novice

Мнение от aerton »

raikkonen555 написа:1;36;8 нещо пак мн напреднахме с времената от реалната Ф1 :D
И това го правиш с клавиатура?Аз едва правя 1.37... в долните нива. :roll:
Стоян Спиров-наблюдател

Аватар
racer
БгФ1 Шампион за 2008
БгФ1 Шампион за 2008

Мнение от racer »

Ще искажа просто личното си мнение за пистата.Дано Емо да не се засегне само:) Тази версия е мн зле,даже сиг е най-лошата.Има проблем с хоризонта - не е направен точно и след 5мин каране направо ми се зави свят.Текстурите са калпави и с мн ниска резолюция и за да не изглежда всичко така размазано трябва да се игра най-малкото на 1280х1024 или даже 1600х1200.Като цяло и конфигурацията е мн нереална.Баси мн я урогах май,да ме извинява Емо.
Бих ви препоръчал тоя вариянт:
http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID ... uit%20FS08

Аватар
aerton
Novice
Novice

Мнение от aerton »

racer написа:Ще искажа просто личното си мнение за пистата.Дано Емо да не се засегне само:) Тази версия е мн зле,даже сиг е най-лошата.Има проблем с хоризонта - не е направен точно и след 5мин каране направо ми се зави свят.Текстурите са калпави и с мн ниска резолюция и за да не изглежда всичко така размазано трябва да се игра най-малкото на 1280х1024 или даже 1600х1200.Като цяло и конфигурацията е мн нереална.Баси мн я урогах май,да ме извинява Емо.
Не разбирам какво имаш предвид това за хоризонта.Аз карам от кокпит и хоризонта въобще не съм го заглеждал,защото виждам само мантинелите.Днес тествах отново,вече се ориентирам много добре на пистата и съм по-доволен,но ще запазя времето си в тайна. :oops:
Стоян Спиров-наблюдател

Аватар
raikkonen555
Novice
Novice

Мнение от raikkonen555 »

1;35;5 ама като гледах другите кви времена праят ми стана лошо :lol:
Димитър Николов
ClubF1

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

racer написа:Ще искажа просто личното си мнение за пистата.Дано Емо да не се засегне само:) Тази версия е мн зле,даже сиг е най-лошата.Има проблем с хоризонта - не е направен точно и след 5мин каране направо ми се зави свят.Текстурите са калпави и с мн ниска резолюция и за да не изглежда всичко така размазано трябва да се игра най-малкото на 1280х1024 или даже 1600х1200.Като цяло и конфигурацията е мн нереална.Баси мн я урогах май,да ме извинява Емо.
Кабак сети се че има и слаби машинки и то не е само моята ... ако мислиш че някой може да се подготви нормално на писта с ИЗКЛЮЧИТЕЛНО тежка графика и да кара с 10 фпс ела се пробвай от по-слаб комп да видим тогава дали ще има тая е тъпа и тая е остра...
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Пък и само аз да бях с калпав комп не ми дреме ... преди година немахахме асистенций и глупости заради две плюнки дето нямаха волани ...
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Canzone_Dido
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Веднага след края на сезона според мен трябва да се пусне гласуване за или против премахване на всички асистенции, може да се остае примерно само Clutch за да няма неволни отпадания ;)

Аватар
ivanstefchev
Организатор
Организатор
Име: Иван Стефчев
Дебют: ГП на Европа 2009
Сайт: www.Simracing.BG
Любим пилот/и: Люис Хамилтън
Обратна връзка:

Мнение от ivanstefchev »

Подкрепям мнението на Кабака но подкрепям и мнението на Велев.
Пистата която Емо предлага наистина е с изключително лоша конфигурация а текстурите и хоризонта са под всякаква критика.
Пистата която предлага пък Кабака е малко тежика, но не са само тези 2 версии има още 2 седмици ( мисля ) до ГП на Валенсия така, че има време да се избере подходящата писта за да може всеки 1 пилот да проведе нормално ГП. :)

Аватар
racer
БгФ1 Шампион за 2008
БгФ1 Шампион за 2008

Мнение от racer »

Aleksandar_Velev написа:Пък и само аз да бях с калпав комп не ми дреме ... преди година немахахме асистенций и глупости заради две плюнки дето нямаха волани ...
Т.е. наричаш мене и Никола Димитров плюнки ли?До колкото си спомням имаше и още пилоти които караха с КБ...
Пистата за която предложих не е по-тежка от Монца и щом там нямаше оплаквания мисля че няма да има проблем с нея.

Canzone_Dido
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

racer написа:
Aleksandar_Velev написа:Пък и само аз да бях с калпав комп не ми дреме ... преди година немахахме асистенций и глупости заради две плюнки дето нямаха волани ...
Т.е. наричаш мене и Никола Димитров плюнки ли?До колкото си спомням имаше и още пилоти които караха с КБ...
Пистата за която предложих не е по-тежка от Монца и щом там нямаше оплаквания мисля че няма да има проблем с нея.
На мене Валенсия тая на Кабака ми върви с 30 кадъра на Медиум графика, а другата на High с 60-70... Иване откъде знаеш че конфигурацията е лоша да не би ти лично да си карал във Валесия, та знаеш точно колко градуса е еди кой си завой. Бокса на тази на КАбака версията е някъв смахнат, а на другата е супер, както и бордюрите могат да се качват а на другата са много високи и колата подскача направо.

Аватар
racer
БгФ1 Шампион за 2008
БгФ1 Шампион за 2008

Мнение от racer »

Направих малко тестове на ФПС-а.На 1280х1024 всичко на макс.Монца макс 180 фпс мин 140.Валенсия за която аз пуснах линка-макс 220 фпс мин 87 и тва може би е проблема тука.ФПС-а пада на две места доста(за около 3сек.)от 190-200 на 87-97 и сиг тука на Дидо му върви със 30 кадъра.На версията на Емо под 190фпс не съм падал и на повечето места ми върви над 200.
Ами като не ви върви добре тази писта предложението ми отпада.Просто исках да ви предоставя по-завършена писта.

Заключено