Сезон 2008 - Коментари

Заключено
Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Сезон 2008 - Коментари

Мнение от DULICHKI »

:arrow:
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Canzone_Dido
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Искам първо да поздравя новия ШАМПИОН в БгФ1 - Димитър Кабакчиев. Направи невероятен сезон и си заслужи титлата. Второ, поздравявам и новите шампиони от ClubF1, които за пореден път напомниха на първите си години и с невероятно постоянство спечелиха приза.

Сезона изпълнен с куп проблеми, не попречи на пилотите да направят уникален шампионат и се радвам, че има такава конкуренция, като аз лично не си спомням да има толкова много хора, които са на едно ниво за победата. Имаме 8 различни победитела в 19 кръга, което само е част от уникалността на сезона. Днес на Бразилия се получи добро състезание, въпреки малшанса който имах. Останах с добро впечатление от някои пилоти и не толкова от други. Все пак лигата има да търпи още куп промени и според мен сега е момента да ги направите. Време е лигата да настъпи в нова ера. Време е нещата да се закрепят и да се взимат по-смели решения. Време е пилотите да поемат отговорност и да си вършат съвестно своята работа. Всичко опира до желание, ако нямаш такова по-добре не се меси при хората, които искат да постигнат нещо в името на лигата. Трябва още от сега да започне да се мисли по всеки един отдел и структура на лигата и да започнат объжданията за догодина. Искам да виждам форума уживен както през първите 2-3 години, така и в сайта да валят култови новини, които да разасняват случващото се до момента. Тръгнах много философски да пиша, но според мен такова е положението и така е добре да стане в бъдеще.

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Първо искам да поздравя шампионите - Димитър Кабакчиев и КлубФ1 Рейсинг. Мисля, че заслубено спечелиха 2та шампионата, тъй като бяха най-постоянни през сезона.
Лично за сезона на Турбо Рейсинг не мога да кажа, че целта бе постигната - титлата, но все пак сезона за нас бе добър, с оглед на това, че подобрихме актива си от миналата година с 20 точки. С оглед на проблемите които имахме повече няма как да се иска.
Дидо много правилно го каза - сега е момента Лигата да тръгне нагоре. Очаквайте нов сайт в най-скоро време ! За него обаче ще трябва да се грижат хора, така, че всеки който иска да помага е добре дошъл. Трябва да се оправат галериите, РК да се направи наново, Да се върнат Онлайн предаванията ! Има огромен интерес към това и много хора ме питат кога пак ще има Онлайн предавания. Според мен и един официален тест всяка седмица, в който да се предава Онлайн също няма да е зле. Трябва да се мисли за подобрение на лигата и за вдигане на популярността.
Не мисля, че Емо не може да се справи с тези задачи, но м исе струва, че сам няма как да се получи. Тук може да се включат хора в управата като Николай Костадинов и Иван Стефчев. Всеки от тях има с какво да допринесе за развитието и биха били полезни.
Тези дни ще помисля какво ново може да се въведе и ще го напиша във форума за сега това се сещам на първо четене ...
Все пак радващо е, че след наказанието на Дидо нещата се успокоиха особено Уважението между пилотите което е радващо. Радващо е, че и пилотите които напуснаха лигата се връщат отново и днес сами се убедихме колко интересно е когато всички се съберем да покараме ...
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Заключено