Протест!!!

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Canzone_Dido написа:Какво да кажа. Просто съм обиден от някои хора, които ги мислех за приятели. РК в момента си върши така работата както аз не съм го виждал от 2005-та насам. По-сериозни никога не са били. "По-обективни" никога не са били. 5 човека сме в РК, защо някои скачат само на отделни. Ще помоля протестиращия човек, да намери 4-ма доброволеца с обективна преценка и с дългогодишен опит и със свободно време и ако ги намерят аз лично ще си подам оставката на публично място ТУК във форума. Така мен ще ми е кеф нема се занимавам да гледам вашите смехории и ще си гледам моето каране. Ще ви оставя да си правите нарушенията да се блъскате да пресичате пистата и накрая няма да има наказания. Но нали ви стана навик такаче няма да ви е проблем. Неразбирам този протест откъде накъде ще се взима в сила. Къв си ти, че да казваш какво ще става в тази лига. Ще ми казват, че не съм обективен някой който има 2 пъти по-малък престой в лигата от мене и ще ми префразира точките от правилника. За тия две състезания направихме много компромиси на някои, които се видя че не заслужаваха. От сега нататък давам ви думата, че ще направя всичко възможно да тълкувам правилника стриктно и всеки един ще бъде наказан за това.
Мнението ми се припокрива с горния пост
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

И искам да Подчертая, че никой от нас не иска ГСМИ да напуска! Това е един от най-редовните отбори и лигата ще загуби. надявам се, че Филката и Стоян ще разберат, че едно напускане нищо няма да промени а само ще направи лигата още по-слаба ...
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
Hauk
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от Hauk »

Поставям въпроса за Апелативна Комисия за окончателни решения и в BGF1, цитирам действащите правила в GP2

- Обжалванията на решенията на RC се разглеждат от Апелативна комисия. Апелативната комисия има същите права както и RC и е обща за BGF1(невалидно засега) и BgGP2
- Обжалванията, чрез гласуване в сайта се отменят (считам ги за абсурдни от гледна точка на правилника)
Николай Костадинов
Club F1 Racing
Мениджър

Заключено