Анкета за минаване към rF

Заключено

Смяна на симулатора F1C -> rFactor

Анкетата свършва на Нед 29 Юни, 2008 12:54 pm

съласен
16
84%
несъгласен
3
16%

Общо гласове: 19

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Canzone_Dido написа:
Aleksandar_Velev написа:Ами това което бе написано по-горе ми звучи глупаво
Ако бяхме глупави щяхме ли да реснем специално заради теб във Франция ???
Ми като не ми са заредени настройките много ясно че ще реснеш това и в правилника е описано
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Canzone_Dido
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Така е, но Ф1Ч на всичко е способна, кой знае колко бъгове още незнаем...

Аватар
ARSENAL
World Class
World Class
Обратна връзка:

Мнение от ARSENAL »

Aleksandar_Velev написа:Ами това което бе написано по-горе ми звучи глупаво
Абе Сашо на мен ми звучи много точно пък ;)с Яската караме с еднакви сетъпи и той ме подминава на правите и на излизане от завоите :? .Дали и при мен е случайно, че съм с 3 сек назад на квалификацията, а вие в рейс правите по бързи обиколки от колкото моите на квала 8O , вярно не съм от най-бързите ама толкова бавен не съм бил никога :roll:
ПЛАМЕН ЯЛЪМОВ
собственик и пилот 1
PKP F1 TEAM TAG-PORSCHE
BGF1
http://es.youtube.com/watch?v=J_xBdsXFRCw
http://www40.brinkster.com/pkpf1team/index.html

Canzone_Dido
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Нека тази тема вече я забравим, да се насочим изцяло върху рФактор !!!

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Canzone_Dido написа:Сашо, този бъг го имаше в Мишо в сърбия и трябваше да ходи в 1 часът посред нощ да го оправя с админа. Май неможеш да разбереш, че всеки станал шампион си го е заслужил и този шампион ще те бие в равни условия. Ако дойде Киро примерно и тренира поне малко, ще ме бие минимум половин секунда. Знам способностите на Тодор, почти няма време да тренира, отделя повече внимание на представянето в световната лига което според мен е разбираемо вместо да се мъчи тука да ни догони всячески. То добре със асистенции нещата се поизравняват, дай да видим ела в световната лига дали ще можеш да направиш изобщо една чиста обиколка.

Ники сорри, не се обиждай, не съм мислил трезво
Ти си егати комика ве пичага :D Карал на всички писти по 5000 обиколки и ми се обяснява по чатовете колко велик бил. Аз лично на всяка писта започвам със сетъп отначало а ти за всяка си имаш готов... И въпреки това не беше проблем при повече време за тренировка да ти се затвори устата (Австралия)
Между другото много ми се иска този сетъп прословут да го дадеш на всички от лигата да тетсват, дали пък няма да се окаже че май само ти караш с 20 км повече :lol: ! Такива глупости като разправяш най ме дразниш ! :evil:

Тва за онова остроумие за Шампиона който винаги щял да бие е върха на остроумието ! Айде спирам, че ако кажа това което искам ще стават скандали !
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Canzone_Dido
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Много ти знае устата май. Ти не ме познаваш а говориш некви глупости и заблуждаваш хората. Постигнал една победа и то като волана ми беше лагав, а колко аз постигнах ти като караше. Затвори си малко устата и не се бъркай където не ти е работа. Нито говорихме за теб нито нищо. Като станахте 3-ти и вече сте голямата работа големи отворковци. Аз на писта от 2006 насам нямам повече от 200 обиколки ти ми говориш за 5000 обиколки. Смешен си
Последно промяна от Canzone_Dido на Сря 02 Юли, 2008 12:01 am, променено общо 1 път.

Аватар
Velev
Veteran
Veteran

Мнение от Velev »

Canzone_Dido написа:Много ти знае устата май. Ти не ме познаваш а говориш некви глупости и заблуждаваш хората. Постигнал една победа и то като се блъснах, а колко аз постигнах ти като караше. Затвори си малко устата и не се бъркай където не ти е работа. Нито говорихме за теб нито нищо. Като станахте 3-ти и вече сте голямата работа големи отворковци. Аз на писта от 2006 насам нямам повече от 200 обиколки ти ми говориш за 5000 обиколки. Смешен си
Незнам кой се излага само :lol: Пич с тебе почнахме заедно да караме от 2007-ма Сащ и от тогава до сега ти намяш на писта по-малко от 200 обиколки а доста повече наблюдавам те доста внимателно в това отношение и винаги като те питат колко обиколки имаш покриваш някой 50-60 лапс незнам какво постигаш с това но ако мислиш че някой ти се връзва се заблуждаваш.
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
ARSENAL
World Class
World Class
Обратна връзка:

Мнение от ARSENAL »

E Дидо аз дето хич не тренирам прая по 50 обиколки бе :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
ПЛАМЕН ЯЛЪМОВ
собственик и пилот 1
PKP F1 TEAM TAG-PORSCHE
BGF1
http://es.youtube.com/watch?v=J_xBdsXFRCw
http://www40.brinkster.com/pkpf1team/index.html

Canzone_Dido
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Aleksandar_Velev написа:
Canzone_Dido написа:Много ти знае устата май. Ти не ме познаваш а говориш некви глупости и заблуждаваш хората. Постигнал една победа и то като се блъснах, а колко аз постигнах ти като караше. Затвори си малко устата и не се бъркай където не ти е работа. Нито говорихме за теб нито нищо. Като станахте 3-ти и вече сте голямата работа големи отворковци. Аз на писта от 2006 насам нямам повече от 200 обиколки ти ми говориш за 5000 обиколки. Смешен си
Незнам кой се излага само :lol: Пич с тебе почнахме заедно да караме от 2007-ма Сащ и от тогава до сега ти намяш на писта по-малко от 200 обиколки а доста повече наблюдавам те доста внимателно в това отношение и винаги като те питат колко обиколки имаш покриваш някой 50-60 лапс незнам какво постигаш с това но ако мислиш че някой ти се връзва се заблуждаваш.
Добре има писти над 200, но са рядкост и само когато конкуренцията е на ниво. На Франция започнах Сряда четвъртък тестове и то по 20-30 лапс. Ми нека кара и той и да ме бие. Немога да разбера кво се защитавате като някви женчовци. Неможеш да ми казваш колко да карам и неможеш да ми казваш какво да пиша. Аз на вас да не би да ви викам стига карахте ве нямате стигане. Спирам по темата.

Аватар
Velev
Veteran
Veteran

Мнение от Velev »

Аз никои незащитавам ве просто нз какво се дръгнете за тези обиколки като за 50 обиколки стигаш максимума и после си караш за кеф ибаси.Колкто до твойте обиколки не само че си минавал 200 ами си минавал и 1000 особено миналата година :lol:
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Canzone_Dido
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

1000 не съм стигал... Ам както ти правилно се изрази, до 50-100 обиколки можеш да настроеш колата на максимума и после както аз правя влизам от време на време някое тестово състезание да става шоу и да правим гонки. Има някои по цял ден киснат в сървъри и нон стоп карат.

Аватар
IteraRT_Todor
БгФ1 Шампион за 2006
БгФ1 Шампион за 2006
Име: Тодор Василев
Дебют: Мелбърн 2005
Отбор: Евента Ф1
Позиция в отбора: втори пилот
Управление: Logitech G29
Обратна връзка:

Мнение от IteraRT_Todor »

Пичове най-добре е да се уважаваме и си помагаме като приятели, а не да завиждаме и да водим безмислени спорове. А това кой как и колко е карал се вижда на състезанията. Сега Иван може да постигне едно време за 100 об, Драган за 50 Петкан пък за 150 примерно, няма значение. Кефете се по пистите и това е. Никой няма да забогатее от това или да стане звезда. Така че по-полека бейби :wink: :D
Не е велико да си първи и не е срамно да си последен. Страхотно е да участваш и да си във феърплея!
Колко много са 5 км/ч
Любимото ми
Michael Schumacher: 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Canzone_Dido написа:Много ти знае устата май. Ти не ме познаваш а говориш некви глупости и заблуждаваш хората. Постигнал една победа и то като волана ми беше лагав, а колко аз постигнах ти като караше. Затвори си малко устата и не се бъркай където не ти е работа. Нито говорихме за теб нито нищо. Като станахте 3-ти и вече сте голямата работа големи отворковци. Аз на писта от 2006 насам нямам повече от 200 обиколки ти ми говориш за 5000 обиколки. Смешен си
Аз 2007 карах с 15 кадъра в сеунда ве сине. И пиша не за друго за тва че унижаваше Велев а той за тия 2 години е постигнал много повече от твойте първи 2 години ! От 2006 нямал над 200 обиколки - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Бегай обяснявай тия тъпотий в ''Световната лига'' където карате 2ма българи 3ма венецуелци и 5ма Пуерто Риканци ...
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Canzone_Dido написа:
Aleksandar_Velev написа:
Добре има писти над 200, но са рядкост и само когато конкуренцията е на ниво. На Франция започнах Сряда четвъртък тестове и то по 20-30 лапс. Ми нека кара и той и да ме бие. Немога да разбера кво се защитавате като някви женчовци. Неможеш да ми казваш колко да карам и неможеш да ми казваш какво да пиша. Аз на вас да не би да ви викам стига карахте ве нямате стигане. Спирам по темата.
Ми как да карам като ходя на работа ве. На Асттралия се обърнаха нещата аз карах повече и най-бързата ми обиколка можепе да я мечтаеш да я стигнеш :lol: :lol: :lol: Тва за волана - поредния жалък начин да се праиш на велик като ти кажат истината в очите !

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

IteraRT_Todor написа:Пичове най-добре е да се уважаваме и си помагаме като приятели, а не да завиждаме и да водим безмислени спорове. А това кой как и колко е карал се вижда на състезанията. Сега Иван може да постигне едно време за 100 об, Драган за 50 Петкан пък за 150 примерно, няма значение. Кефете се по пистите и това е. Никой няма да забогатее от това или да стане звезда. Така че по-полека бейби :wink: :D
Не е велико да си първи и не е срамно да си последен. Страхотно е да участваш и да си във феърплея!
Тоше така е но ако прочетеш по нагоре ще видиш кой започна да се прави на велик първи. А аз такива неща най ги мразя. Говори на Велев колко велик бил, а той самия за същото време е постигнал по-малко :lol:

Моят гейминг ЮТюб канал

Заключено