Анкета за минаване към rF

Заключено

Смяна на симулатора F1C -> rFactor

Анкетата свършва на Нед 29 Юни, 2008 12:54 pm

съласен
16
84%
несъгласен
3
16%

Общо гласове: 19

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Име: Димитър Дулички
Дебют: Австралия 2007
Отбор: Turbo Racing
Позиция в отбора: Съсобственик
Сайт: https://bit.ly/2YVdGAO
Управление: Волан
Любим отбор/и: Ferrari
Любим пилот/и: Михаел Шумахер
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Ти чуваш ли се какво говориш :lol: от 10 до 20 километра :lol: Искаш да ми кажеш че ако ''всичко е наред'' с колата ти, с твоите 20-тина обиколки подготовка (както твърдиш) би трябвало да правиш около половин секунда по-добри времена от най-бързите 8O
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят сим рейсинг ЮТюб канал

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
IteraRT_Todor
БгФ1 Шампион за 2006
БгФ1 Шампион за 2006
Име: Тодор Василев
Дебют: Мелбърн 2005
Отбор: Евента Ф1
Позиция в отбора: втори пилот
Управление: Logitech G29
Обратна връзка:

Мнение от IteraRT_Todor »

Бяхме с Дидо двамата когато го установихме това.. Това което исках да го кажа го казах. Аз за това и вече не карам освен в неделя преди състезанието.
Колко много са 5 км/ч
Любимото ми
Michael Schumacher: 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004

Аватар
Hauk
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от Hauk »

Няма да изкажа мнение, понеже не ме засяга. Но реално предаване с коментар може да има само на rFactor. Реално предаване на F1C се опитахме и не става- постоянно предавам хвърчащи из въздуха коли. Може би в rFactor играта разпознава по-добре лаг-налите коли, докато F1C им задава някакви супер странни координати. Каквото и да се реши - това да е. Само нека се обяви окончателно! Сега съм в неведение какво да подготвям.
Николай Костадинов
Club F1 Racing
Мениджър

Аватар
aerton
Novice
Novice

Мнение от aerton »

Аз съм изумен :o :o :o
16-сет "ЗА" и 3-ма "против" и още се чудим какво да правим.
Какво значение има решението в началото на сезона,като сега желанието е да се премине rFactor.Ако трябва ще се пропусне един старт с цел да се изглади всичко.
Разултата от вота е ясен.
Който пък не желае да бърза с минаването на rF може да завърши сезона в BgGP2.
Аз съм изключително потърпевш от бъговете на играта и потъвах в съмнения за качеството на моя нет,но вече категорично не съм съгласен с тези заключения(може да не е перфектен,но не той е виновен).
С нетърпение очаквах края на анкетата,но край май няма да има.
И аз като Тодор Василев ще замразя участията си до края на сезона,ако не се премине на rFactor.
Стоян Спиров-наблюдател

Аватар
niki_strapa
Intermediate
Intermediate
Обратна връзка:

Мнение от niki_strapa »

Мисля че няма да сте единствените които ще спрат да карат.
Има голяма вероятност след някое друго състезание участниците да са под 10 на старта , а завършилите ...... 2-ма 3-ма.
Какви ли не глупости изчетох защо не трябвало да минаваме на РФ.

Идеален вариант няма момчетаааааааа.
Все на някой нещо няма да му харесва.
Важното е кое е по-добро за мнозинството.
Николай Стръпченков
Собственик, Мениджър, Тест Пилот STRAPA TEAM Racing БгФ1
Собственик, Мениджър, 2-ри Пилот S2 Team БгГП2

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Дане мислиш че на рФактор ще карат всички 18 пилота?Като се откажат 2ма 3ма като не се явът още толкова и бройката ще стане едноцифрена голям ли ще е кефа да караш с 9-10 коли ?
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

Някои хора явно знаят неща от бъдещето :lol: Минавайте на рФ махайте и асистенциите и да става като оная лига която така и не започна ;) На мен не ми пука аз мисля да не се хаба повече ...
"Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death." - Hunter Thompson

Моят гейминг ЮТюб канал

Аватар
DULICHKI
Veteran
Veteran
Обратна връзка:

Мнение от DULICHKI »

И най-тъпото е че на избрания от управата мод вече има друга лига ... Като толкова обичате рФ и Ф1РФТ защо в онази лига са по 10 човека на старт ве ??? 10 със оператора сървъера и зрителите на трибуните. 2 Лиги на една и съща игра и мод ??? Ебати лафа :lol:

Моят гейминг ЮТюб канал

Canzone_Dido
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
БгФ1 Шампион за 2007, 2009 и 2010
Име: Диян Костадинов
Дебют: Австралия 2005
Отбор: Eventa Simracing
Позиция в отбора: Собственик и Първи пилот
Победи: 51
Подиуми: 73
Пол-позишъни: 46
Сайт: www.eventa-simracing.com
Управление: Logitech G27
Любим отбор/и: Eventa Simracing
Обратна връзка:

Мнение от Canzone_Dido »

Майни кво остава, и аз да напусна хахаха. Ще бъде големо шоу. Велев, наистина Тодор вдига 15 км по-малко от мен с моя сетъп. От това губи със секунда и половина на обиколка. А искам и да кажа че Тодор е по-бърз от мен дори и с по-малко тестове. Ти остай на Франция. На Бахрейн или Монца това са 2 секунди поне. Съчуствам на Тодор, но аз съм пас. Вече и аз почнах да се нервя покрай вас. Викам накъдето отведе течението натам да се насочим... Дано скоро стигнем бряг че да почваме сериозно. ЛЕсно е да се каже майната му, но нека се помисли и за другите които немогат да карат. Има както казах вече друга лига. Защо не се насочите там.

P.S. Леле като съм се напил кви философски изрази ръся :D :D

Edit: А пък най-много ми дреми за ТВ предаванията на Ники. Чесно Ники не се обиждай, но най-малко искам да си помислям за това. Ние гледаме как да стопиме всяка милисекунда в сървърите, той седи в скайпа влизам и аз и ми вика да излизам но първо си дай коментара. Ко да кажа освен "Чалъндж е пълбна боза с лимонче".

Като видях че Велев не му зарежда сетъпа ме обвзе някакъв много ту смешен ту плачлив смях. :oops:

Неможе да знаейш кой, кога и колко хора ще участват на рфактор защото няма ка кда се знае. Не сте некви ясновидци да кажете а тука ще има само 8 човека.

Аватар
Code187
Beginner
Beginner

Мнение от Code187 »

Само от година съм запознат с този Ф1 кибер шампионат, незнаех как стоят нещата с организацията и всичко, но лично мен ме привлече ентусиазма и фенщината (които вярвам са във всеки от вас). Кaрам успередно с шампионата (не съм в никой отбор правя го за себе си) и се опитвам сам да правя setup, интересувам се навлязох доста в нещата (въпреки че карам супер зле). Колкото и на професионално ниво да се стигне това си остава една игра и желанието да продължиш идва от фенщината. Незнам какви са пречките да се премине на rFactor, но ако online състезанията са много по добри просто кажете, че ще се кара с тази игра и толкова. Знам, че много от пилотите не са карали на rFactor (и аз също), но в крайна сметка всичко се научава рано или късно. Няма да свърши света ако сте най-големите "загубеняци" в едно или две състезания, въпреки че сте били сред най-добирте с F1 Challenge. В крайна сметка нали всички карат на тези игри за да се забавляват и всичко останало е плямпаница.

P.S. Предполагам, че за организаторите ще е трудно, но ако преминаването към rFactor е решението за да продължи удоволствието от Ф1 просто трябва да се направи. Наздраве на всички! :lol:

Аватар
Teo_Leo
Semi Pro
Semi Pro

Мнение от Teo_Leo »

РФ е наслада Ф1С е мъка !!!
Това е с две думи
Тодор Георгиев
ветеран

Аватар
Hauk
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от Hauk »

Седя си тук, на единия комп си върви състезанието, а аз на другия се опитвам да пиша в лайф тайминг-а. Ама Дидо, дреме ми и на мен. Приоритетно за мен е нещо малко по-различно от това за теб. Все пак аз не карам, сещаш ли се.
Николай Костадинов
Club F1 Racing
Мениджър

Аватар
EMO0oo
Организатор
Организатор
Обратна връзка:

Мнение от EMO0oo »

Варианта който виждам е следния:
Минаване на rFactor за ГП на Унгария. Защо? Има три седмици почивка от ГП на Германия до Унгария. Три седмици е предостатъчно време за подготовка. Не искам да изкарвам диктаторското си мнение затова го решете вие. В момента според анкетата можем да минем на фактора имаме 19 гласували което си е 50+1%. Но ме изумява как хора който искаха да минаваме на rFactor сега не искат и затова се изнервих вчера. Моля спрете да сравнявате БФЛ с БгФ1 двата шампионата са си достатъчно различни.
Емо Илиев
Мениджър
ClubF1 Racing-BgF1

Аватар
Velev
Veteran
Veteran
Име: Александър Велев
Дебют: Австралия, Мелбърн 2007
Позиция в отбора: Първи пилот
Победи: 6
Подиуми: 30
Пол-позишъни: 5
Управление: Trust MasterFF380
Любим отбор/и: BMW Williams
Любим пилот/и: Juan Pablo Montoya

Мнение от Velev »

Аве Дидо ти чуваш ли се какви ги приказваш?От каде го измисли това 2 секунди и откаде си сигурен че не е проблем в телевизора на Тодор или педалите на волана?Тва че е имал такъв проблем на франция неозначава че го е имало и на бахрейн още повече че тама човека дигаше с 5 км повече от мен на правите и ако е имал тоя проблем се питам с кви крила е карал?На бахраин изостава от тебе с 0.6 десети в квалификацията искаш да ми кажеш че ако е нямал този проблем е щял да ти бие времето с 1,4сек ?Извинявай ама на тоз имод беше невъзможно да се падне под 1:30 за обиколка!
Turbo Racing Group
AutoCare G&V service

Аватар
IteraRT_Todor
БгФ1 Шампион за 2006
БгФ1 Шампион за 2006
Име: Тодор Василев
Дебют: Мелбърн 2005
Отбор: Евента Ф1
Позиция в отбора: втори пилот
Управление: Logitech G29
Обратна връзка:

Мнение от IteraRT_Todor »

DULICHKI написа:И най-тъпото е че на избрания от управата мод вече има друга лига ... Като толкова обичате рФ и Ф1РФТ защо в онази лига са по 10 човека на старт ве ??? 10 със оператора сървъера и зрителите на трибуните. 2 Лиги на една и съща игра и мод ??? Ебати лафа :lol:
Митак аз не мога да участвам в 50 лиги едновременно, нали се сещаш. Едвам намирам време за тази, не сме всичките айляци все пак. Тази лига ми е началото и тук ми беше интересно, за това си карах тук. Дори не съм се интересувал от други.
Колко много са 5 км/ч
Любимото ми
Michael Schumacher: 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004

Заключено